Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

DYCKY EWA: Hvězda seriálu Most! Jitka Čvančarová dojemně pogratulovala Farné k těhotenství

+ Dalších 120 fotografií
vzkaz uvnitř
Když Ewa Farna (25) pomocí písně a videoklipu sdělila veřejnosti radostnou novinku, jen málokdo nebyl v šoku. Zpěvačka dokázala své těhotenství tajit po hodně dlouhou dobu, soudě podle velikosti bříška už zřejmě moc času do příchodu miminka na svět nezbývá. Způsob oznámení dojal spoustu lidí, mezi nimi i herečku Jitku Čvančarovou (40), která Ewě pogratulovala.

Zpěvačka Ewa Farna a její manžel Martin Chobot čekají miminko. Když se o radostnou zprávu podělili na sociálních sítích s veřejností, pod příspěvkem se okamžitě začaly hromadit gratulace. Dojetí se neubránila ani herečka Jitka Čvančarová, která nechala Ewě na Instagramu krásný vzkaz.

Jitka těhotenství zpěvačky prožívá. „Ach! Ewičko drahá! Vůbec se osobně neznáme, ale já to cítím tak silně. Musím napsat! Tolik jste mě teď dojali! Mám obrovskou radost a jen jsem vám to chtěla říct! Moc gratuluju, držím palce, strašně moc fandím a tolik přeju,“ napsala Ewě do komentářů k příspěvku.

Rozradostněná zpěvačka se snaží svým fanouškům na gratulace odpovídat, je tedy jasné, že ani Jitčina reakce na její těhotenství nezůstala bez odezvy. „Jé, vy jste zlatá. Děkuju! Jste mi dlouhodobě moc sympatická, a tak vás na dálku zdravím, třeba se někdy potkáme,“ odepsala Čvančarové Ewa.

Zdá se, že zpěvaččino těhotenství rozněžnilo spoustu lidí, a to nejen Ewiny fanoušky, ale i známé tváře. Pravdou je, že krásnější způsob, než jakým Ewa Farna novinku oznámila, tu zřejmě ještě nebyl.

Mohlo by vás zajímat

Další články