Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Dwayne Johnson v slzách: Profesionální wrestler Shad Gaspard (†39) se vzdal života, aby zachránil syna

Shad Gaspard s hercem Dwaynem Johnsonem.
Zdroj: archiv Shad Gaspard
+ Další 4 fotografie
Smutný příběh
Profesionální wrestler Shad Gaspard odešel do nebe v pouhých 39 letech. Zemřel utonutím v oceánu, přičemž se vzdal svého života, aby zachránil desetiletého syna. Poctu mu vzdal jeden z jeho fanoušků, slavný herec Dwayne Johnson a označil ho za skutečného hrdinu.

Shad Gaspard byl profesionálním wrestlerem, který si vybudoval ve sportovním světě velké jméno. Kdysi býval součástí WWE, což je největší wrestlingová společnost. Shad odešel do nebe ve věku pouhých 39 let.

Tragická smrt

Gaspard miloval pláž a moře, což se mu bohužel stalo osudným. Zápasník se byl koupat v moři se svým desetiletým synem Aryehem na pláži Venice Beach v Los Angeles. Bohužel chlapce zastihlo silné vlnobití. Záchranná hlídka se pro ně ihned vyplavila a Shad je prosil, aby nejdříve zachránili syna.

Krátce poté, co Aryeha vytáhli z vody, přišla velká vlna, která smetla Shada do neznáma. Hlídka po něm nepřetržitě pátrala, ovšem jejich snaha byla marná.

Gaspardovo tělo bylo nalezeno poblíž břehu o dva dny později.

Hold mu vzdal i Skála

Nad ztrátou skvělého zápasníka truchlí i známý herec Dwayne Johnson, který se s Shadem osobně znal. Hold mu vzdal za pomoci sociální sítě a pozůstalým zanechal opravdu dojemný vzkaz. "Tohle opravdu bolí. Skvělý chlap. S nejhlubším zármutkem a láskou vzkazuji Shadově manželce, synovi a rodině upřímnou soustrast. Shad se utopil v oceánu, ale ještě před tím nařídil záchranářům, aby nejprve zachránili desetiletého syna. Tohle je láska otce. Je velmi těžké to zpracovat. Láska a světlo pro Shadovu rodinu. Ať tvůj válečný duch žije dál skrze tvého syna," napsal se slzami v očích Dwayne.

Kariéra

Než se dostal Shad k zápasnické kariéře, pracoval jako bodyguard světových hvězd například pro Britney Spears či Mikea Tysona Poté, co odešel v roce 2010 z WWE, si zahrál i v několika filmech a často vystupoval v televizi. Zahrál si například menší roli ve filmu Zocelovací kúra po boku herce Kevina Harta.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy