Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Dwayne Johnson slaví 48: Ze zápasníka s podivným hárem se po čtyřicítce stal idol žen

Dwayne Johnson slaví 48: Ze zápasníka s podivným hárem se po čtyřicítce stal idol žen
Zdroj: Archiv Ard Gelinck
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Bývalý profesionální wrestler Dwayne Johnson slaví 48. narozeniny. Zatímco v devadesátých letech svým vzhledem budil u žen spíše rozpaky, po čtyřicítce se z něj stal sympatický herec, kterému pleš rozhodně sluší. Od dob, kdy vešel do povědomí veřejnosti, se velmi změnil a sám se nebojí zasmát u fotek, které zachycují, jak dříve vypadal.

Dwayne Douglas Johnson se narodil 2. května 1972 v kalifornském městečku Hayward. Už na střední škole byl velmi vášnivým sportovcem, miloval především americký fotbal. Díky stipendiu, které dostal, měl dokonce naději být profesionálním hráčem, tento sen mu však překazilo zranění zad.

Když Johnson, kterého lidé znají spíš pod přezdívkou The Rock, uvažoval, jakým směrem se bude ubírat dál, ani na vteřinu neuvažoval, že by sport pověsil na hřebík. Vzhledem ke kariérám svého otce i dědečka, kteří byli známí jako wrestleři, se rozhodl, že se do tohoto sportu také vrhne.

Během svých zápasnických let si získal spoustu fanoušků, neprokazoval se totiž jen jako dobrý zápasník, ale i bavič. To bylo právě to, co ho nakonec od sportu odlákalo. Stoupl si totiž před kameru a zamiloval si herectví, u kterého zůstal dodnes.

Proměna

Dwayne Johnson je dnes velmi hojně obsazovaný a dá se nepochybně říct, že se jeho kariéra krátce před padesátkou rozjíždí víc a víc. V posledních letech si ho lidé oblíbili ve filmech Jumanji, v sérii Rychle a zběsile či filmu Cesta na tajuplný ostrov.

Velkou roli v dobře rozjeté kariéře hraje hercův vzhled. Zatímco v minulosti byl svalnatý, ale působil spíš oplácaně, nosil podivně střižený účes a kotlety pomalu ažke krku, dnes je z něj sympatický svalnatec, kterému pleš dělá jen dobrou službu. Na proměnu Dwaynea Johnsona se podívejte v galerii.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy