Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dwayne Johnson si užívá Den otců: Něžný obr celoročně ukazuje, jak úžasný je táta

Dwayne Johnson si užívá Den otců: Něžný obr celoročně ukazuje, jak úžasný je táta
Zdroj: archiv Dwaynea Johnsona
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Herec Dwayne Johnson (48) je člověkem, kterému Den otců skutečně patří. Bývalý profesionální zápasník, který je známý i pod přezdívkou The Rock, totiž celoročně dokazuje, jak úžasným je otcem. Důkazem je i video, na kterém své dceři zpívá její oblíbenou píseň z pohádky Moana. Tam dokonce nadaboval hlavní mužskou postavu, malá Tia (2) mu to ale vůbec nevěří.

Jakkoliv může Dwayne Johnson působit jako jeden z největších tvrďáků mezi současně populárními herci, pod horou svalů se skrývá něžná duše. To z bývalého zápasníka dělá skvělého tátu, který by si mohl Den otců užívat klidně každý den.

Dwayne, známý i jako The Rock, má se svou manželkou tři krásné dcery, z nichž té nejmladší jsou dva roky. Malá Tiana, které rodiče říkají Tia, miluje animovanou pohádku Moana. Její tatínek v ní nadaboval hlavní mužskou postavu, tomu ona ale nevěří ani přes důkaz, jakým je Dwaynovo zpívání.

https://www.instagram.com/tv/CAqXwJ5nZkx/?utm_source=ig_web_copy_link

Vzorný otec Dwayne Johnson

The Rock je ukázkou muže, jakého by si doma přála mít spousta žen a jehož děti budou mít spoustu společných zážitků, o kterých budou v budoucnosti vyprávět vlastním potomkům. Není to jen mazlení a sledování pohádek, čím Johnson svůj čas s dcerkami tráví.

Dwayne je ochotný si s dcerkami hrát, kdykoliv si o to řeknou, a o Halloweenu se s radostí převlékne do rodinného kostýmu. O tom, jak skvělým je otcem, je ve formě fotografií spousta důkazů na jeho Instagramu. Vy se na ně můžete podívat v galerii.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy