Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dwayne Johnson měl s celou rodinou koronavirus. Bylo to nejtěžší období v mém životě, řekl herec

Dwayne Johnson měl s celou rodinou koronavirus. Bylo to nejtěžší období v mém životě, řekl herec
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Koronavirus
Koronavirus se nevyhýbá nikomu. Nakazil se jím i nejlépe placený herec současnosti Dwayne Johnson (48). Spolu s ním onemocněla covidem-19 i jeho žena a dvě děti. To nejhorší mají už za sebou, po dvou a půl týdnech mají negativní testy.

„Má žena Lauren, dvě malé dcerky i já jsme měli pozitivní test na covid-19,” svěřil se na Instagramu Dwayne Johnson Slavný představitel agenta Hobbse ze série Rychle a zběsile se nakazil od rodinných přátel před více než dvěma týdny. Jak sám uvedl, nemoc rodina chytila i přesto, že byli všichni opatrní.

„Byla to jedna z nejnáročnějších a nejsložitějších věcí, jaké jsme kdy jako rodina museli překonat,” řekl Johnson a dodal, že být pozitivně testovaný na covid-19 je horší, než být zraněný nebo na mizině, což už v minulosti sám zažil.

Nyní má celá rodina těžké období za sebou. "Už nejsme nakažliví. Jsme zdraví," vyjádřil radost americký herec. Na konci svého instagramového příspěvku ještě zdůraznil, že je důležité nosit roušky a být opatrný, jelikož na tom závisí lidské životy. "Ne vždy to musí dopadnout takhle dobře, jako v našem případě," varoval Johnson.

Johnson táhne davy diváků

Bývalý wrestler se dostal do povědomí diváků především díky akčnímu filmu Kráčející skála. Obzvlášť pak zazářil ve filmové sérii Rychle a zběsile, kde si zahrál například po boku Vina Diesela Mimo to je hlavní hvězdou nově oživené série Jumanji

Johnson se letos stal podle magazínu Forbes nejlépe placeným hercem, což se mu povedlo už po druhé. Za minulý rok si populární herec přišel na neuvěřitelných 87,5 milionu dolarů (1,9 miliardy korun).

Související články

Další články

Nejnovější kauzy