Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Dvouměsíční syn Dominiky Myslivcové skončil v nemocnici. Noc plná strachu o malého Deriana

Dominika Myslivcová se v pořadu Extra Host rozpovídala o těhotenství nebo o své kariéře, díky které se 7 let potýkala se stalkingem.
Zdroj: Foto eXtra.cz/Jakub Patera
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
STRACH

Dominika Myslivcová musela s malým Derianem uprostřed noci vyrazit na pohotovost. Influencerka sdílela na  Instagramu příspěvek, že s teprve nedávno narozeným miminkem skončila v ostravské nemocnici. Dominika následně popsala noc plnou strachu.

Novopečená maminka Dominika Myslivcová porodila malého Deriana teprve před dvěma měsíci. Vše se zdálo v pořádku, chlapeček přišel na svět zdravý, ale nyní influencerka vylekala své fanoušky sdílenou fotografií na Instagramu. Na fotografii je ručička miminka s kanylou v ruce. "No to byla noc," napsala Dominika.

Nízká hladina kyslíku

Influencerka poté vydala vyjádření, aby uklidnila své sledující, a sdělila, že je s miminkem již doma. "Včera večer mi začal pípat monitor," začala vysvětlovat Dominika, která používá speciální podložku na měření hladiny kyslíku. "Zničehonic začal řvát radar, že má blbé hodnoty a kyslík pod 80 %. A ne, nelapal po dechu," dodala novopečená maminka, která, jak sama napsala, málem vyletěla z kůže.


"Začala jsem samozřejmě panikařit a tím, že jsem nachlazená, mám kašel, ztratila hlas, tak jsem si už představovala všechno možné, jestli nemá covid nebo laryngitidu, nebo bůhvíco ještě," pokračovala influencerka s tím, že okamžitě jela s malým Derianem do nemocnice. "Vyšetřili ho a raději si nás nechali přes noc na pozorování, kromě rýmy je malý v pořádku," dodala Dominika. "Může se stát, že to monitor blbě vyhodnotí a udělá falešný poplach," řekla nakonec na vysvětlenou.

Influencerka je maminkou pouze dva měsíce a sama přiznala, že se s přístrojem teprve učí. I tak se jí ale nelze divit a v takových případech není radno nic podcenit. Ostatně už před porodem v rozhovoru pro eXtra.cz říkala, že bude starostlivou maminkou. Tato slova nakonec, zdá se, naplnila.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy