Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Dvouměsíční chlapeček z Přelouče byl ubit k smrti: Máma ho týrala a babička to věděla, tvrdí známí

Dvouměsíční chlapeček z Přelouče byl ubit k smrti: Máma ho týrala a babička to věděla, tvrdí známí
Zdroj: archiv Adriana. N. B. / archiv Roberta N.
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
vražda
Teprve dvouměsíční chlapeček byl v Přelouči ubit k smrti. Ke strašlivé vraždě, z níž byl obviněn přítel chlapečkovy matky Robert N. (28), došlo v domě plném lidí. Kromě muže původem z Rumunska, miminka, jeho matky Saši S. (19) a její starší dcery, v domě žijí i prarodiče zesnulého chlapečka. Lidé z okolí tvrdí, že babička chlapce o týraní věděla a svého vnuka neměla ráda.

Českem otřásá krutá vražda teprve dvouměsíčního miminka, která se odehrála v Přelouči. Otčím Robert N. měl problém s tím, že chlapeček pláče a při policejním výslechu přiznal, že ho bil pěstmi či tím, co měl zrovna po ruce. Jedné noci jeho agrese zašla až tak daleko, že dítě umlátil k smrti.

Matka Saša S. v době vraždy vyspávala alkoholové opojení a o smrti svého syna se dozvěděla druhý den ráno. Partnerovi pak pomohla tělíčko pohodit do mokřadu za Přeloučí. Lidé z okolí jsou si ale jistí tím, že nebyla jedinou osobou, která o chlapečkově krátkém životě plném utrpení věděla.

Saša žila v jednom domě s partnerem, svými dvěma dětmi a svými rodiči. Přeloučané, kteří s rodinou přišli do kontaktu, tvrdí, že babička o týrání svého vnuka věděla a dokonce jí ani nemělo vadit, že k němu dochází. Naopak na vnučku ale nedala dopustit.

Neměla ho ráda

Lidé z okolí rodiny nyní tvrdí, že nebylo možné, aby si prarodiče malého chlapečka ničeho nevšimli. Babička prý jen předstírala, že se nic neděje. „Věděla vše, co se s klukem děje, kašlala na to. Hlavně, že vnučku si chránila, kluk jí byl ukradený,“ tvrdí svědkyně.

Žena na sociální síti dokonce mluví i o tom, že si s babičkou chlapce psala zprávy, v nichž jí bylo vše prozrazeno. „Věděla, že Saša mlátí malého, že je samé modřiny,“ napsala a dodala, že babička jí měla v soukromé zprávě vylíčit, že jí na vnukovi nezáleží a nebude ho milovat.

Trest pro Roberta

Robert N. byl obviněn ze zvlášť závažného zločinu vraždy na dítěti mladším 15 let a kriminalisté dali podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby, což státní zástupce akceptoval. Muž je v případě uznání viny ohrožen trestní sazbou od 15 do 20 let, případně trestem výjimečným

Lidé nyní doufají, že potrestána bude i Saša S., která se o smrti svého syna dozvěděla druhý den ráno. Místo přivolání policie se rozhodla pomoct svému partnerovi a tělíčko chlapečka s ním odnesla do mokřadu. Veřejnost věří, že potrestán bude každý, kdo o týrání či násilné smrti dítěte věděl.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy