Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dvouletá holčička našla smrt pod kolejemi motorového vlaku, když přebíhala železniční trať!

Tohle je opravdu strašlivá nehoda.
Zdroj: profimedia.cz
Ve středu odpoledne se na Orlickoústecku stala tragická vlaková nehoda. Teprve dvouletou holčičku srazil na kolejích osobní motorový vlak. Podle záchranářů dívka zemřela na místě. Celý případ prošetřuje policie.

Velká tragédie se odehrála ve středu odpoledne na trati u obce Lichkov. Motorový vlak srazil na přejezdu, který byl označen světelnou signalizací, teprve dvouletou dívku. Co dívka pohledávala sama na tak nebezpečném místě, zatím není známo.

Ředitel Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje Pavel Svoboda uvedl pro ČTK, že záchranáře volali rodiče, kteří bydlí nedaleko železniční tratě. Dvouletá holčička přebíhala koleje a vběhla do cesty vlaku. Na místo byly poslány dvě posádky, ale zranění malé dívenky byla natolik rozsáhlá, že zdravotníci nezahájili ani resuscitaci.

Na místo okamžitě dorazili policisté, hasiči a záchranáři. Trať v těsném sousedství silnice spojující Králíky s Lichkovem byla uzavřena, ale nyní by měla být již průjezdná.

Související články

Další články