Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dvouhlavé dítě šokovalo svět! Kde se narodilo?

Dvouhlavé dítě šokovalo svět! Kde se narodilo?
Zdroj: Twitter
V Bangladéši se šokované matce narodilo dítě s dvěma hlavami! Lékaři zjistili, že dítě je ve skutečnosti siamské dvojče, které se svou sestrou sdílí jedno tělo. Mají vůbec šanci na život?

Dvojčata se narodila minulou noc a v současné chvíli jsou v péči lékařů kvůli potížím s dýcháním Otec byl v šoku, když spatřil svoje dcery v jednom těle. Nemohl tomu uvěřit. Stejně ale děkuje bohu, že jsou s matkou v pořádku.

Testy ukázaly, že mají sestry společné orgány. Podle lékařů jde o vzácný případ. Nestává se často, že se narodí dvojčata s jedním tělem a dvěma hlavami. Stane se to jednou z 50 000 případů. Naneštěstí až 60 procent umírá krátce po porodu. Když se ve městě Dháka mezi lidmi rozšířila tato novina, stovky se jich seběhly do nemocnice, aby se na dvojčata podívaly. Jaký čeká osud tahle dvojčátka, je zatím ve hvězdách.

Rodičům teď nastávají těžké chvíle, sotva si mohli dovolit zaplatit vesnického porodníka, a teď budou sestry vyžadovat náročnou a drahou péči.

"Je mi to strašně líto, do jaké rodiny se naše dvojčátka narodila, jsme velmi chudí a nemůžeme si dovolit speciální péči, kterou budou naše děvčátka potřebovat," dodal zdrcený otec.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy