Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dvořáková versus Svobodová: Podívejte se, jak si o 17 let starší Vendula troufla ukázat spodní prádlo stejně jako Noidova Gábina

Dvořáková i Svobodová si vzaly průsvitné šaty.
Zdroj: herminapress.cz

Když dva dělají totéž, není to totéž. Na stejnou akci dorazily Vendula Svobodová (41) a Gábina Dvořáková (24) oblečené v podobných modelech. Obě na sebe chtěly upoutat pozornost a to se jim podařilo. Kdo to ale s průsvitnými šaty zvládl lépe?

Vendula je přitažlivá ženská s obdivuhodnou postavou. Přesto bychom si v podobném modelu dokázali směle představit Madonnu, která si roky pěstuje image sexuální provokatérky, ale u vdovy po známém skladateli, prezentující se i jako ředitelka významné nadace, je tato volba možná otázkou vkusu. Vendule sluší elegance, což už několikrát dokázala, a lehce lascivní model je v jejím podání méně uvěřitelný.

U Gábiny je výběr modelu na místě, je mlaďounká, má dokonalé tělo a provokativnost modelu lehce umírnila volbou stejnobarevného spodního prádla. Svou snahu o svůdnost trochu zazdila extrémně natupírovanou bakulí, která jí přidala pár let, takže tenhle módní souboj ve finále končí nerozhodně.

Související články

Další články