Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Dvojník zesnulého Karla Gotta bude hvězdou Plesu jako Brno, schválil ho sám Mistr

Dvojník zesnulého Karla Gotta bude hvězdou Plesu jako Brno, schválil ho sám Mistr
Zdroj: Profimedia.cz, koláž eXtra.cz
+ Dalších 15 fotografií
ples jako brno
Ples jako Brno letos připomene éru největší slávy Karla Gotta (†80), jenž v říjnu vydechl naposledy. Karel Gott Cover Band je jediná kapela na světě, kterou posvětil sám Mistr. To ale není všechno, na pódiu se objeví i stálice české pop music Jiří Korn (70), všestranně nadaný Ondřej Gregor Brzobohatý (36) nebo slovenská zpěvačka Celeste Buckingham (24).

Ples jako Brno za dobu svého působení pomohl potřebným částkou 6 467 000 milionů korun. Letos se vrací už podeváté, moderátorského žezla se v sobotu 25. ledna ujme Libor Bouček Hosty čeká historicky největší počet muzikantů. Těšit se ale mohou i na vytříbenou gastronomii.

Jelítko a charita

„Překvapením menu je zařazení domácího jelítka – kuchaři totiž při jeho přípravě pracují se starodávnou recepturou, kterou však okořenili vlastní fantazií. A výsledkem je naprostá harmonie chuti. Toto jelítko prostě musíte na plese zkusit,“ láká hlavní kuchař plesu.

Novinkou je také spolupráce s Nadačním fondem Be Charity, který založila spisovatelka Bára Nesvadbová Fond pomáhá handicapovaným dětem, mezi jinými i těm s nemocí motýlích křídel. O výtěžek z dražby se podělí fond Be Charity s Nadací Krása pomoci Taťány Gregor Brzobohaté, která soustředí své úsilí na zlepšení životních podmínek seniorů.

Legenda ožije

Ples připomene neuvěřitelnou kariéru Karla Gotta Hlas Milana Fialy je téměř k nerozeznání od originálu – možná také proto získala kapela Karel Gott Cover Band jako jediná Mistrův souhlas vystupovat pod jeho jménem. Vystoupí ale i Felix Slováček se svou dcerou Aničkou Slováčkovou, fenomenální Jiří Korn, Celeste Buckingham nebo Vašo Patejdl z Elánu

Nebudou ale chybět ani další hvězdy šoubyznysu, loni dorazila třeba Lucie Borhyová, Eva Decastelo nebo Nela Slováková

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy