Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Dvojník zesnulého Karla Gotta bude hvězdou Plesu jako Brno, schválil ho sám Mistr

Dvojník zesnulého Karla Gotta bude hvězdou Plesu jako Brno, schválil ho sám Mistr
Zdroj: Profimedia.cz, koláž eXtra.cz
+ Dalších 15 fotografií
ples jako brno
Ples jako Brno letos připomene éru největší slávy Karla Gotta (†80), jenž v říjnu vydechl naposledy. Karel Gott Cover Band je jediná kapela na světě, kterou posvětil sám Mistr. To ale není všechno, na pódiu se objeví i stálice české pop music Jiří Korn (70), všestranně nadaný Ondřej Gregor Brzobohatý (36) nebo slovenská zpěvačka Celeste Buckingham (24).

Ples jako Brno za dobu svého působení pomohl potřebným částkou 6 467 000 milionů korun. Letos se vrací už podeváté, moderátorského žezla se v sobotu 25. ledna ujme Libor Bouček Hosty čeká historicky největší počet muzikantů. Těšit se ale mohou i na vytříbenou gastronomii.

Jelítko a charita

„Překvapením menu je zařazení domácího jelítka – kuchaři totiž při jeho přípravě pracují se starodávnou recepturou, kterou však okořenili vlastní fantazií. A výsledkem je naprostá harmonie chuti. Toto jelítko prostě musíte na plese zkusit,“ láká hlavní kuchař plesu.

Novinkou je také spolupráce s Nadačním fondem Be Charity, který založila spisovatelka Bára Nesvadbová Fond pomáhá handicapovaným dětem, mezi jinými i těm s nemocí motýlích křídel. O výtěžek z dražby se podělí fond Be Charity s Nadací Krása pomoci Taťány Gregor Brzobohaté, která soustředí své úsilí na zlepšení životních podmínek seniorů.

Legenda ožije

Ples připomene neuvěřitelnou kariéru Karla Gotta Hlas Milana Fialy je téměř k nerozeznání od originálu – možná také proto získala kapela Karel Gott Cover Band jako jediná Mistrův souhlas vystupovat pod jeho jménem. Vystoupí ale i Felix Slováček se svou dcerou Aničkou Slováčkovou, fenomenální Jiří Korn, Celeste Buckingham nebo Vašo Patejdl z Elánu

Nebudou ale chybět ani další hvězdy šoubyznysu, loni dorazila třeba Lucie Borhyová, Eva Decastelo nebo Nela Slováková

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy