Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Dvojník v krutopřísném interview s Pavlem Novotným: Proč je Kazma k*rva, jak dobýt Rudolfinum a který režisér se s ním chtěl fotit?

Zdroj: ivysilani.ct, archiv, profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Neortodoxní vyjadřování, přímočarý přístup a vysoký stupeň zábavnosti. Tak bych shrnul osmadvacetiletého, v Praze naturalizovaného bosenského Srba Hariho Zinhanoviče, který byl známou postavou klubové a bitkařské scény už dříve, než ho národ poznal jako toho, co se stal Jimem Carreym, který se už vrátil do původní role a chystá se rozbít držku bývalému internetovému konferenciérovi Kamilu Bartoškovi, se kterým se podíleli na diverzní akci v rámci Lvů a… Hodně ve zlém se rozešli. Zatím.

(Hari, kterého znám roky, nepříčetně pobíhá po redakci, kam si mi přišel právem postěžovat, a kouká, koho by sejmul, a tak jdu hned kout železo. Ale jeho kout není třeba.)

Jak se člověk dostane do takovéto šaškárny? Předpokládám, že si tě vyhlídl Kamil Bartošek na Kozím plácku?

No jo, v Deanu, ale já mu chtěl hned rozbít držku, já ho předtím už nesnášel. Takovej ten klasickej jogurt, co čumí jak debil, povýšeně, ale máme společný ty barmany, víš jak, ne? No, a nabídl mi, že bude Lev a že dostal nápad.

Fakt jo? A byl to Kazma?

Jo vole, já mu říkám hned, jasně, vole, jasně, že do toho jdu hned. Ale to je stejně strašnej kokot, protože hned mu říkám ze začátku, hele rád bych, abych dostal něco za to, že jo, a on mi slíbil dvacet pět litrů.

Mně pořád nejde do hlavy, že by to pořádal on. Působilo to dost promyšleně.

Ty vole, no samý problémy, musím říct, já nečekal servis, vole, že jo, ale neměli oblek, neměli tohle, tamto, kámoši moji museli pomoct. Ty krávo, hele, chtělo to super oblek, tak já to všecko, že jo, pořešil, vole, zašli jsme do Pal Zileri, pičo, nic nechtěli, jen majitel, pan Hrubý chtěl dva lístky, Kazma samozřejmě, že zařízeno, jako by se stalo, pičo, no co ti budu povídat, vole.

Hele, v týhle době, kdo komunikoval jako že za tým Jima Carreyho s produkcí Lvů. Prý je nějak mátli a působili přesvědčivě.

Pičo, voni tam poprvé šli asi deset dnů předem. Dělala na tom s náma agentura Milk and Honey. A ti tam chodili a někdo jim to odsouhlasil, věděl o tom dopředu.

Kecáš, nebyla to Rychnovská?

Ne, ta právě ne, vole, ale určitě tam někdo dostal prachy, vole, teď třicet tisíc stála ta maska moje, vole. Vrásky mi udělali, vole, no masakr. Tady mám fotky, hele. No nic, zařídím oblek, tohle, tamto, nebudu mít na sobě oblek ze Zary, vole, ať vypadám dobře, když jdu do té televize. No, a pak čuráci nesehnali mi ani dva lístky pro toho Hrubého, kriplové.

Kolik jich vlastně bylo?

No vole, ten kokot Kazma, že jo, jeho asistentka, pak ten kokot ze Streamu, ty vole, kameraman úplně vysmaženej, no ty vole, no a pak nějakej Marcus, vole, hroznej kámoš Kazmy, nosí pořád čepici. No hele, oni vůbec nevěděli, co maj dělat, jsem si to tam šteloval sám. No, samozřejmě říkám, že nemusíme žádnou smlouvu, že budeme na férovku jednat. Brácho, dobrý, vole, oukej, já to řešil, vole, obleky, vole. Já bych našel i účtenky, ale ta jeho asistentka, nějaká Veronika Vojáčková, taková kráva zkuvená, malá, mi ztratila doklady, jako fakt. To byla vůbec parta, já jim říkám, všichni jste tady z toho vysraný a já do toho jedinej jdu.*

Já myslel, že to bylo děsně profi.

Hovno bylo profi, nejvíc Kamil. My tam skončili, vole, a za tou oponou si mě vzal Kamil stranou a že mi teda dá dvojku. Tak jsem mu řekl, ať jde do píči, že to si asi dělá prdel, a ten kretén že teda se to může zastavit hraničně na dva a půl. Hej, dva a půl, fakt ten píčus řekl, tak jsem si je vzal do ruky a narval mu je do držky normálně. A šel do hajzlu. Řekl jsem mu, vole, a já jdu za Novotným a všechno mu to řeknu, pičo vole.

Jak jste se tam dostali vlastně, cítils při příchodu, že je tam někdo k vám loajální a pouští vás?

No ty vole, mě tam fotili, to bylo zajímavý, že jsem ti fakt jen šel jakoby bokem a dál a nikdo neřešil, nejlepší byl Svěrák, ten idiot se se mnou chtěl vyfotit. Pak normálně lóže, vole, a odvedli mě spodem a šel jsem na to, pičo.

Počkej, co nějaká režie?

Jsi debil, ne? Vůbec, prostě mě jako vyslali, já chtěl jít nejdřív k ní, to byl Kazmy nápad, a normálně jí to střelit do držky, jako ze dvou metrů třeba, že jo, říkal Kazma, ať něco takovýho, ale hovno, normálka jsem to bouchnul a čau.

Celkový dojem, píší o tobě už v zahraničí?

Dobrý, vole, jako super mě to bavilo, ale ten zmrd s těma brejlema černejma, ty vole, já nevím no, co to na mě zkouší, dostane granáty prostě. Už mi volá, co to provádím, a zítra máme schůzku.

A co si od toho slibuješ?

Nic, vole, rozbiju mu držku! A tý kundě, jeho asistentce, vole, co mi ztratila doklady, fakt zmrdi, co to je tohleto, vole?

Související články

Další články