Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Dvojník krále popu míří do Prahy: Španělský Michael Jackson roztančí Lucernu

Dvojník Krále popu Sergio Cortes.
Zdroj: se souhlasem PR Soup
dvojník krále popu

Fanoušci Michaela Jacksona se mají na co těšit. Do České republiky na podzim zavítá dvojník krále popu Sergio Cortes. Rodák z Barcelony vyniká nejen identickým vzhledem, ale také stejným hlasem, díky kterému je od legendárního zpěváka k nerozeznání. Právem je tak považován za jedničku mezi imitátory zesnulé hvězdy, se kterou se i osobně setkal, jak uvádí v tiskové zprávě, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici.

Mráz po zádech bude divákům běhat i z jeho choreografií a kostýmů. "Fanoušci si užijí živé vystoupení, jímž králi popu projevuje veškerou náklonnost a respekt. Zároveň vzdává hold i publiku, které má velký podíl na úspěchu Michaela Jacksona," uvedl Sergio Cortes v tiskové zprávě.

Pravost jeho totožnosti

"V České republice jsem už párkrát byl, je to velice krásná a charismatická země, kde k sobě lidé mají respekt a jsou si blízcí. Rádi zde pracujeme," prozradil dvojník Michaela Jacksona, který rád vzpomíná i na setkání se svým idolem, jenž ovlivnil jeho život. "Měl jsem šanci se s ním pozdravit v roce 1996. Bylo to velice rychlé, ale pro mě naprosto zásadní," dodal Cortes, který navštívil Českou republiku naposledy předloni na podzim.

Na Instagramu, kam často přidává pozvánky na své koncerty i snímky z nich, ho sleduje téměř 200 000 fanoušků. Jednu dobu se dokonce spekulovalo, že nejde o dvojníka, ale opravdového krále popu. Lidé před lety zpěváka pod příspěvkem na Twitteru žádali, aby si Sergio nechal udělat testy DNA a potvrdil tak, že není skutečným Michaelem, který zemřel v červnu 2009. O celé události informoval i server Daily Star.


Největší hity a show plná efektů

Zpět však ke koncertu. Již před časem Sergio českým fanouškům slíbil, že se vrátí, ale s ještě větším koncertem. Slib plní a s pestrým programem, rozšířeným repertoárem, obnoveným hudebním doprovodem i tanečníky se už podruhé představí v české metropoli. Nebude chybět ani více efektů a kostýmů.

Nejznámější Jacksonovy písně ožijí v Praze 7. října 2022 ve Velkém sále Lucerny. Koncert proběhne jako obvykle celý živě a bez playbacku. Těšit se můžete na ještě větší show, než se kterou se u nás Cortes představil naposledy, a tak si ji nenechte ujít.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy