Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dvojnice Rihanny si prožila peklo: Její podoba se zpěvačkou je dechberoucí

Zdroj: instagram
+ Dalších 45 fotografií
Slavná barbadoská kráska Rihanna by měla být obezřetná. V Indii totiž běhá další půvabná dívka, která vypadá jako naprostá dvojnice Rihanny. Dívka si kvůli svému vzhledu prošla naprostým peklem a právě díky exotické zpěvačce má zase úsměv na tváři. Co se jí však stalo?

Mladičká Indka Renee Kujur (23) si za svůj dosavadní život prošla nehezkými chvílemi. Za svůj vzhled a hlavně kvůli barvě pleti byla ve své rodné Indii šikanovaná. Renee se několik let snažila uspět ve světě modelingu, bohužel však byla vždy poslána domů kvůli své až moc tmavé pleti.

To se však změnilo v době, kdy si dívka uvědomila, že má vlastně obrovské štěstí. Nespočetněkrát ji totiž na ulicích zastavovali lidé, kteří se domnívali, že je mladá žena Rihannou.

Díky tomuto faktu se Renee Kujur dostala do podvědomí nejen lidí, ale i modelingové agentury se jí najednou začaly všímat. Podoba s Rihannou jí nakonec pomohla prorazit. Teď je z ní velmi uznávaná modelka v Indii.

Nyní se snaží Renee podporovat lidi s tmavou pletí, aby se nebáli bořit tabu ohledně vzhledu. Dokázala tak ze svého problému udělat přednost.

Ve fotogalerii se můžete přesvědčit, jak moc je indická dívka Rihanně podobná.

Související články

Další články