Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Dvojnice herečky z Americké krásy! Hledáme NEJ čtenářku eXtra.cz a tahle dívka nás fakt dostala!

Terezka je velmi podobná krásce z Americké krásy.
+ Další 3 fotografie
Hledáme NEJ čtenářku eXtra.cz a zatím nám do mailů chodí opravdu zajímavé dívky! Terezka Hynková (21) vypadá, jako kdyby z fleku mohla nahradit Menu Suvari, pokud by se snad mělo někdy točit pokračování filmu Americká krása.

Hledáme tu NEJ čtenářku eXtra.cz a dnes vám představíme Terezku Hynkovou. Je jí 21 let a studuje 1. ročník Slezské univerzity. Příležitostně se věnuje modelingu a chtěla by fotit profesionálně.

Muž jejích snů by měl být správný chlap se smyslem pro humor. Měl by být inteligentní a hodný. Terezka miluje party, cestování a moc ráda čte eXtra.cz. Chce vědět, kdo s kým chodí, kdo se s kým právě rozešel a kdo koho balí.

Včera jsme vám představili Nicolle Mrozkovou. Která se vám líbí více? Terezka a nebo Nicolle?

Přihlásíte se do soutěže i vy? Hledáme tu úplně NEJ čtenářku eXtra.cz. Musí být nejhezčí, mít svůdné oči a sexy postavu. A nesmí to být žádná blběna! Musí být prostě NEJ!

Pokud se chceš přihlásit, tak pošli fotky na naši adresu redakce@extra.cz a do předmětu uveď „Hledáme tu NEJ“.

Pozor, neuveřejníme každou fotku, ale jen ty, které projdou redakčním výběrem. Moc dobře totiž víme, že holky často neumějí být soudné. Chceš-li se vidět na našem webu, musíš být eXtra.

Do kdy bude soutěž trvat? My jsme eXtra.cz, my stanovujeme pravidla. Soutěž startovala včera a skončí, až budeme mít pocit, že jsme našli tu NEJ.

Co můžeš vyhrát? Kosmetiku, dárkové poukazy na různé služby a také ti profesionální fotograf nafotí luxusní fotky v ateliéru.

Až nám pošleš fotku, tak napiš něco o sobě. Kolik ti je let, kde pracuješ nebo studuješ. Jaké máš sny a jak by měl vypadat tvůj ideální muž. A také nám napiš, co tě baví a co tě naopak šíleně štve. A také nás zajímá, co tě baví na eXtra.cz.

A hlavně nám na sebe musíš dát telefon. Až vyhraješ, musíme se ti nějak dovolat.

Mohlo by vás zajímat

Další články