Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Dvojnice Angeliny Jolie se vysekala na olympiádě při curlingu. Fanoušci po ní ale stejně šílí!

Muži po Anastasii šílí.
+ Další 4 fotografie
Ruská brunetka Anastasia Bryzgalová (25) na sebe upozornila na olympijských hrách v Koreji nejen svým pádem, ale i podobou s Angelinou Jolie. Podoba se slavnou herečkou jí sice ve výsledku nijak nemohla pomoci, ale diváci si ji díky tomu jistě zapamatují. Široké veřejnosti se do paměti vryje i svým pádem na ledě, který jí nezabránil získat bronz v curlingu.

Anastasii Bryzgalovou už teď budou poznávat všude na světě. Momentálně se jejími výkony baví celá Korea, kde se kráska účastní olympijských her. O zlato bojovaly mezi sebou v curlingu jednotlivé dvojice. Bryzgalová v ní byla s manželem, takže pánové mají smůlu. Sportovkyně, která jako by z oka vypadla Angelině Jolie, už je zadaná.

S manželem porazili Norsko 8:4 a získali bronz. Při curlingu Anastasia zažila dokonce ošklivý držkopád, kdy přepadla na záda, ale naštěstí se zase rychle rozkoukala. Po vzrušujícím zápase bude mít o zábavu postaráno, jelikož se bude muset prodírat davem chtivých mužů.

Mohlo by vás zajímat

Další články