Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Dvojnice Angeliny Jolie pobodala nožem taxikáře poté, co s ní odmítl mít potřetí sex!

Dvojnice Angeliny Jolie pobodala nožem taxikáře poté, co s ní odmítl mít potřetí sex!
Zdroj: Facebook.com

Pánové, máme pro vás dobrou zprávu. Skutečně existují sexem posedlé ženy, které jsou pro soulož schopné udělat cokoli.

Právě takovou je rumunská jednatřicetiletá Luminita Perijoc, která byla nedávno odsouzena na čtyři roky do vězení poté, co se rozhodla nožem několikrát bodnout taxikáře, který s ní odmítl mít třikrát po sobě sex.

Luminita Perijoc podstoupila několik plastických operací, aby údajně vypadala jako Angelina Jolie, a s nebohým taxikářem si domluvila rande u ní doma. Ten jí tam přinesl víno, protože byl romantik, ale po chvilce na něj vytáhla nůž a donutila ho, aby s ní měl sex. Poprvé bylo ještě všechno dobré, ale po dokončení chtěla znovu.

Chudák tedy musel provádět orální sex, a když se Luminita Perijoc udělala podruhé, chtěla potřetí. To už ale pětatřicetiletý taxikář Nicolae Stan odmítl a Luminita udělala nožem přesně to, čím mu vyhrožovala od počátku, a pobodala ho. Nicolae Stan pak utekl, zamkl se v koupelně a zavolal policii.

Říká, že je rád, že byla Luminita Perijoc odsouzena, ale on se bohužel stal také celebritou doma na vesnici. "Nedokážete si ale představit, jaké to je, když před vámi stojí šílená ženská s nožem." Přesto se musí ocenit, že ji i tak zvládl dovést dvakrát k orgasmu

A ano, Rumunsko je očividně zemí, kde se pornofantazie stávají skutečností.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy