Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dvojnásobná maminka Kristýna Leichtová: Ukázala postavu v plavkách tři měsíce po porodu

Dvojnásobná maminka Kristýna Leichtová: Ukázala postavu v plavkách tři měsíce po porodu
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Foto v plávkách
Před nedávnem se Kristýna Leichtová (35) stala dvojnásobnou maminkou. Tři měsíce po porodu se oblíbená herečka pochlubila postavou v plavkách. Dvojnásobná maminka zároveň mužům poradila, jak potěšit své partnerky.

Kristýna Leichtová se před třemi měsíci stala podruhé maminkou. A tak má prvorozená Dorotka, jež se narodila v srpnu 2018, mladší sestřičku. Leichtová přivítala na svět Rozárku v červnu. Kristýna si rodičovství užívá plnými doušky, ovšem stejně tak jako ostatní maminky, i ona občas potřebuje pauzu.

Kristýna si vyrazila zaplavat a při této příležitosti se nezapomněla zvěčnit. Ukázala postavu tři měsíce po porodu a vypadá naprosto skvěle. "Prosím vás poraďte! Tuhle fotku sem můžu dát? Není to moc? Nebo málo? Nebo si to mám schovat do rodinného alba?" napsala Leichtová k fotce v plavkách, na kterou se můžete podívat ve fotogalerii. "Takhle vypadá šťastná máma v mém podání! Hodinka a půl samoty! Já ji obohatila o plavání a pak kávu! Dokonce sem si pořídila permanentku a určitě budu chodit," pochlubila se.

Mimo to Kristýna také poradila, jak mohou muži zapůsobit na své partnerky. "Muži! Jestli nevíte, co pořídit svým ženám k narozeninám, svátku, výročí, nebo prostě jen tak, že je máte rádi, dejte jim ČAS jenom pro NĚ," vzkázala herečka.

"Je to neuvěřitelně léčivé! Z unavené, vyčerpané, neupravené, vztahovačné, přecitlivělé, hádavé ženy se vám vrátí vyzenovaná víla. Protože za ty dvě hodiny stihne nejen kávu a možná bazén, ale taky se vypláče, vyvzteká, vypovídá sama sobě, zkritizuje svoje tělo, pochválí svoje tělo, zanadává si na Vás a děti, dojme se jak báječného muže a děti má, obvolá pár kamarádek a mámu a vzduch je vyčištěn," vysvětlila dvojnásobná maminka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy