Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dvojnásobná maminka Aneta Krejčíková: Přiznala strašlivý zážitek se synem Benem

Dvojnásobná maminka Aneta Krejčíková: Přiznala strašlivý zážitek se synem Benem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
zpověď
Mateřství není jen o úsměvech a příjemných zážitcích. Svoje o tom ví herečka Aneta Krejčíková (29), které nedávno pořádně zatopil starší syn Ben (1,5 roku). Zrovna se s ním a nedávno narozenou dcerou Toničkou (jsou jí skoro 2 měsíce) vracela z nákupu, když se stalo něco nezáviděníhodného!

Krejčíková alias Gábina Pumrová z Ulice dobře ví, že rodičovství nejsou pouze radosti, ale často i strasti. Zvlášť se to projevilo teď, kdy už nemá na krku pouze Bena, ale i dceru Toničku. Být dvojnásobnou maminkou dává herečce pořádně zabrat!

Před nedávnem se stala noční můra každé matky. Syn začal křičet, přestal se hýbat a nic neříkal! "Po cestě domů, před barákem, se Ben rozhodl, že bude nejlepší, když si lehne na zem za strašlivýho řevu a nebude se mnou absolutně spolupracovat a komunikovat o tom, co a jak by mi zrovna vyhovovalo s miminkem v ruce a plným kočárem tašek s jídlem a věcma," svěřila se Krejčíková o nepříjemném zážitku.

"No jo no, stane se. Po každé noci vyjde slunce," dodala oblíbená televizní tvář, která se na všem snaží hledat pozitiva.

Nejsi v tom sama, Anet!

Krejčíková patří k nejobdařenějším českým herečkám, takže se mezi jejími příznivci najde mnoho mužů. U příspěvku o vztekajícím se Benovi se ale sešly především maminky, které ve stovkách komentářů daly Anetě najevo, že v tom není sama.

"Anet, soucítím. Zažila jsem podobnou scénu s druhým ještě v břiše. Já v devátém měsíci a milostpán si ustlal uprostřed Liberce na chodníku. Musela jsem si zavolat na pomoc manžela. Nemohli jsme ho ve dvou ani naložit do auta," napsala jedna z fanynek.

Snad takových situací zažije Aneta v budoucnu co nejméně.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy