Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dvojnásobná mamina Míša Tomešová už jednu placentu snědla: Teď se na to chystá zase!

Míša Tomešová bude jíst i svou druhou placentu!
Zdroj: archiv, Instagram
+ Dalších 54 fotografií
Herečka Míša Tomešová (27) z Ulice a řady muzikálů se dnes stala dvojnásobnou maminkou! S manželem Romanem Tomešem (30) se jim narodil další syn, pojmenovali ho Jonáš. Tentokrát šlo o poznání hladší porod než u prvorozeného Kristána. Tehdy Míša pojídala placentu a chystá se na to i tentokrát!

Málokdo to na první pohled odhadne, ale i Míša Tomešová patří k ženám, které věří na zázračné účinky placenty. Prý dostane do těla po porodu tolik potřebné živiny a dodá mu energii.

Hvězda seriálů Ulice a Ordinace to už má za sebou. Poprvé placentu pojídala, když se minulý rok narodil její první syn Kristán. „První týden jsem byla celá bolavá a nateklá. Bolelo to, ale já jsem si nechala zpracovat svou placentu a brala jsem z ní kapsle. To mi určitě udělalo psychickou pohodu,“ uvedla tehdy Míša pro deník Aha!

V neděli Tomešová porodila druhého syna Jonáše. A těsně předtím se nechala slyšet, že placentu hodlá sníst i tentokrát. Proto věříme, že pokud jde všechno podle plánu, brzy opět bude brát kapsle, které jí z placenty vyrobí. A i když nyní nerodila tak dlouho a bolestně, doufáme, že jí znovu pomůže dostat se zase do skvělé formy.

Související články

Další články