Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Dvojitý smutek: Lidé se naposledy loučí se zpěvákem Vávrou (†68) a hercem Kudlou (†74)

Lidé se loučí s hudebníkem Vávrou i s hercem Kudlou.
Zdroj: Profimedia, se souhlasem Filmové studio Barrandov, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Poslední rozloučení

V pražských Strašnicích v pátek 9. července probíhají rovnou dva pohřby. Nejdříve se lidé přišli rozloučit s hercem Vladimírem Kudlou (74), následně probíhá pohřeb zpěváka a bubeníka Víti Vávry (†68). 

V pražských Strašnicích dnes ráno proběhl pohřeb herce malých rolí Vladmíra Kudly (74), který zemřel dne 7. července. Ten se v minulosti objevil například ve snímcích Proč?, Po stopách krve s hercem Rudolfem Hrušínským starším v hlavní roli, Jak se točí Rozmarýny, Lekce Faust nebo v nekonečném seriálu Ulice.

S Vávrou se přišly rozloučit známé osobnosti

Dnes se lidé mohou také naposledy rozloučit s hudebníkem Víťou Vávrou, který zemřel 1. července na rakovinu v pokročilém stadiu. Ten se zapsal do povědomí lidí hlavně v osmdesátých letech, kdy nazpíval řadu hitů jako Citronová holka, Holky z gymplu nebo Dívka z heřmánkové návsi. Kromě toho byl také známý svým manželstvím se zpěvačkou Věrou Špinarovou (†65).

Pohřeb začal v deset hodin v obřadní síni krematoria v pražských Strašnicích. S Vávrou se přišly rozloučit třeba skladatel a muž, který objevil Lucii Bílou nebo právě i zesnulého Víťu, Petr Hannig (75), moderátor Karel Šíp (76), politik Tomio Okamura (49) nebo třeba skladatel Jaroslav Uhlíř (75).

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy