Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

DVOJITÝ HOROR na Sokolovsku: Pes pokousal DÍTĚ (6) a dva chlapy, odchytáře (37) přejelo auto!

hrůza
Nešťastná a zároveň kuriózní událost se stala ve středu večer v obci na Sokolovsku. Staford tam údajně napadl tři členy jedné z místních rodin. Podle informací webu Novinky.cz pes napadl nejprve šestileté dítě a poté i dva muže, kteří dítěti přispěchali na pomoc. Aby toho nebylo málo, muže z odchytové jednotky, který pro nebezpečného psa přijel, pak přejelo vlastní auto.

„Incidentem se usilovně zabýváme a prověřujeme ho. Kriminalisté po zjištění bližších okolností zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti,“ sdělil pro web Novinky mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Dospělé a dítě zvíře pokousalo na předloktí a na nohou. „Po ošetření byli převezeni do nedalekých nemocnic a dítě následně na specializované pracoviště do Prahy,“ uvedl mluvčí záchranářů Radek Hes.

Psa, který pokousal dítě i dva muže, se podařilo po incidentu odchytit. Nicméně tomu předcházela dost kuriózní událost. Na nebezpečného staforda byla povolána specializovaná firma. Pracovník odchytové jednotky dorazil na místo a po nějaké chvíli utrpěl zranění i on. Auto, kterým přijel, se údajně samo rozjelo a přejelo ho.

„Muž utrpěl těžká poranění a byl převezen leteckou službou do nemocnice v Plzni,“ popsal incident Radek Hes. "Jednalo se o sedmatřiceti­letého muže. Dopravní nehoda je v šetření policistů,“ sdělil Novinkám Jakub Kopřiva.

Mohlo by vás zajímat

Další články