Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Dvojité překvapení Taylor Swift: Je režisérkou a stala se mužem, The Man láme rekordy

Zdroj: youtube
+ Dalších 6 fotografií
Šok pro fanoušky
Taylor Swift představila světu svůj první režijní debut. Podílela se na tvorbě videoklipu k nové písni The Man, v němž i hraje. Ovšem neuvidíme ji tam v roli krásné blondýnky, jako tomu bylo doposud. Zpěvačka se totiž převtělila do mužské role a její převlek vypadá opravdu přesvědčivě.

Taylor Swift je jednou z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších zpěvaček na světě. Některé z jejích skladeb mají na kanále YouTube více než miliardu zhlédnutí. Například písně Blank Space nebo Shake It Off přesáhly dvě miliardy zhlédnutí. Nyní Taylor vypustila do světa videoklip k písni The Man.

Stala se mužem a režisérkou

Neuběhl ani den, co Taylor Swift uveřejnila videoklip The Man a už nyní láme rekordy. Na YouTube si ho přehrálo už skoro 10 milionů diváků. Pro některé z fanoušků byl videoklip velkým překvapením, a to hned ze dvou důvodů.

Zpěvačka se sice po celou dobu objevuje ve videoklipu, ale ne tak, jak ji všichni známe. Taylor se totiž převlékla za muže. Blonďaté kadeře schovala pod paruku krátkých hnědých vlasů a oblékla sako s kravatou. Jedno se jí musí nechat, i jako muž vypadá skvěle.

Krom toho, že fanoušky zaskočila v převleku muže, překvapila také tím, že nový videoklip režírovala. Všechno záviselo na ní samotné. Swift se opět posunula o laťku výš. Videoklip se povedl a Taylor ukázala, že není jen křehkou květinkou, která umí zpívat. Posuďte sami a podívejte se na videoklip.

Související články

Další články