Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dvojitá tragédie: Muž (†26) vyskočil z okna věžáku, spadl přímo na hlavu mladíka

neštěstí
Neštěstí, při kterém byl vážně zraněn i nevinný člověk, se stalo v polské Varšavě. Šestadvacetiletý mladík vyskočil z 18. patra domu, naneštěstí ale spadl na hlavu osmnáctiletého chlapce, který v té době zrovna seděl na lavičce před domem. Mladík nyní leží v bezvědomí v nemocnici.

To se často nevidí. Dvojitá tragédie, při které byl osmnáctiletý mladík v nesprávný čas na nesprávném místě. Muž, který vyskočil z okna, pád nepřežil a druhý mladík, na kterého dopadl, bojuje o život.

„Šestadvacetiletý muž vypadl z budovy. V blízkosti jedné z restaurací pak spadl na jiného muže. Jednalo se o 18letého občana Ukrajiny, který seděl na lavičce,“ potvrdila polská televize TVN s odkazem na policejního mluvčího Roberta Szumiata.

Případem se zabývá policie. Ještě není jasné, proč muž z takové výšky vyskočil. Pravděpodobně se ale jednalo o sebevraždu. Pokoj v 18. patře si prý pronajal v ten den. „V současné chvíli zjišťujeme okolnosti nehody. Zároveň byla nařízena soudní pitva,“ sdělil mluvčí prokuratury Mirosław Chyr.

Související články

Další články