Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Dvojitá sebevražda: Kamarádky (†18 a †19) si v Pivíně lehly na koleje a nechaly se přejet

tragédie
K obrovskému neštěstí došlo na železniční trati z Pivína na Prostějovsku do Nezamyslic. V sobotu v 11:45 zemřely dvě dívky, které přejel vlak. Podle místních šlo o sebevraždu, kamarádky si lehly na koleje a společně čekaly na smrt.

Neštěstí se odehrálo na těžko přístupném kolejišti. „Obě osoby zraněním na místě podlehly, mohu jen potvrdit, že šlo o dvě mladé dívky. S ohledem na rodiny zesnulých nebudeme poskytovat více informací,“ sdělila pro server tn.cz mluvčí policie Marie Šafářová.

Obyvatelé Pivína tvrdí, že dívky nebyly místní. Obě si lehly na kolejiště a čekaly na vlak, který jim vzal život. To, že šlo o sebevraždu, podporuje i fakt, že byl vedle dívek nalezen dopis na rozloučenou. Ačkoliv strojvedoucí dívky zřejmě viděl, střetu už nedokázal zabránit.

Jeden z obyvatel Pivína se stal svědkem. „Myslel jsem, že to byla srnka nebo nějaká zvěř, co přebíhala. Pak už přijela policejní auta do toho. Člověk raději nevidí ty věci,“ řekl pro televizi Nova muž, kterého pohled na tragédii zdrtil.

Mohlo by vás zajímat

Další články