Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dvojitá rána pro Báru Jánovou: Konec v Survivoru a k tomu prý kopačky

Herečka Bára Jánová.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
rozchod

Říká se smůla ve hře, štěstí v lásce. To, zdá se, ale neplatí pro herečku Báru Jánovou (32). Ta se sice už musela z reality show Survivor pakovat domů, tam ji ale kromě pejska a kamarádky nikdo nevítal. A už vůbec ne herec Ladislav Ondřej, se kterým začala randit v polovině loňského roku. Podle exkluzivních informací eXtra.cz totiž už netvoří pár. Byl právě rozchod s hvězdou Ordinace v růžové zahradě důvodem výkyvu jejích nálad, na které si ostatní soutěžící stěžovali? 

Herečka Bára Jánová bojovala v reality show Survivor statečně a do posledních sil. S prvním vyřazovacím úkolem se dokázala poprat ve svůj prospěch, ten druhý ale byl nad její síly a její cesta soutěží skončila.

"Zešedivěla jsem asi o deset let. Nicméně Survivor byl pro mě jedním z nejlepších zážitků mého života. Je toho tolik, přetolik. Budu s vámi sdílet to, co mi Survivor dal a nevzal. Ale teď letím domů," oznámila Bára Jánová v několika příspěvcích na svých sociálních sítích v den odletu z Dominikánské repuliky zpátky do Česka, kde na ni na letišti čekala kamarádka s jejím pejskem, kterého se nemohla dočkat.

Bára Jánová se rozešla před odletem

Herečka byla od minulého roku spojovaná s hercem Ladislavem Ondřejem. Některým Bářiným fanouškům bylo divné, proč herec cestu své lásky nikde nesdílel, ale také proč na ni nečekal na letišti.

Podle exkluzivních informací eXtra.cz z okolí pohledné herečky je odpověď jednoduchá. Bára a Ladislav se ještě před odletem do karibského ráje měli rozejít a na herečce to bylo znát. To by mohlo vysvětlovat i neustále měnící se nálady, o kterých mluvili její spolusoutěžící.

"Bára řekla, že jsem byla předtím v pohodě, ale pak pocítila můj odstup, což je pravda. Nejdříve jsem si myslela, že je vše v pořádku, ale strašně jsem se zklamala v Bářině chování," řekla během kmenové rady Veronika Havlik. A se slovy karatistky se ztotožnili i Chili, Tomáš Zástěra nebo Nikola Čechová.

Herečku Báru Jánovou jsme ohledně rozchodu s Ladislavem Ondřejem kontaktovali, odpovědí nám ale doposud zůstalo jen významné mlčení...


Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy