Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Dvojice z Brna si oplachovala v kašně 8 kilo masa: Jdeme grilovat, přiznali se strážníkům

V pondělí v odpoledních hodinách v Brně se muž se ženou rozhodli k velmi podivné věci. Před Janáčkovým divadlem omývali zhruba osm kilo masa a přivolaným strážníkům tuto informaci s klidem oznámili s tím, že jdou grilovat. Muži zákona navíc dvojici přímo přistihli při omývání masa v kašně.

Na velmi zvláštní situaci upozornil v pondělí k večeru Městskou policii v Brně muž procházející přes prostranství před Janáčkovým divadlem. U světelné kašny tam seděli muž se ženou a ve vodě oplachovali syrové maso.

"Hlídce, která je tam zastihla, se naskytl pohled na sáčky, tašky, krabičky a dokonce i plastový lavor naplněný masem. Maso bylo vcelku i mleté a strážníci odhadli, že ho může být přibližně osm kilogramů. Všimli si i dvou pytlů s pečivem a přibližně tří kilogramů zeleniny," informovala Městská policie Brno.

Při omývání masa dvojici strážníci přímo přistihli, takže třiatřicetiletý muž ani o rok mladší žena nic nezapírali. Přiznali se, že syrové maso si takto připravují k opékání na chatě. "Strážníci požádali o příjezd pracovníka Veřejné zeleně města Brna, aby vyhodnotil, jestli návštěvníkům parku nehrozí zdravotní riziko, což se naštěstí nepotvrdilo."

Muž a žena byli následně hlídkou vyzváni, aby s oplachováním masa přestali. Případ podstoupí ke správnímu orgánu pro důvodné podezření ze znečištění veřejného prostranství.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy