Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Dvojice ohrozila let! Zadržela letadlo až na runwayi. Proč to proboha udělala?

Žena se s kufrem dožadovala nástupu do letadla.
+ Další 2 fotografie
Tak tohle se jen tak nestává. Když vám uletí letadlo, tak jste sice naštvaní, ale nenapadlo by vás běžet až k němu na runway. Hlavně byste se tam ani neměli dostat. Jednomu páru v Číně se to ale povedlo a hořce toho pak litoval.

V Číně se stal velmi kuriózní případ. Pár nestihl letadlo z Pekingu do Šanghaje, ale neztrácel čas a vydal se rovnou na runway. Mysleli si, že je někdo pustí do letadla, ale byli na omylu. Dvojice se bránila tím, že jim byl sdělen špatný čas nástupu. To ale nebyla pravda, čas byl vytištěn na palubních vstupenkách.

Personál se je snažil zadržet, ale marně. Udělala to až policie přímo u letadla. Žena si údajně stoupla pod letadlo a dožadovala se nástupu do něj. "Když k ní pak přišli dva policisté, začala být velmi emotivní. Plakala a mávala rukama,“ uvedl pro Beijing Youth Daily jeden ze svědků incidentu.

Dvojice samozřejmě do letadla nenastoupila, policie je zadržela a dala jim pouta. Pár skončil ve vězení na 5 dní a ještě ho čekala tučná pokuta. Letadlo mělo kvůli incidentu 20 minut zpoždění.

Mohlo by vás zajímat

Další články