Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dvojče Marilyn Monroe: Jasmine Chiswell žije v domě, kde má strašit její duch

Zdroj: Profimedia.cz / archiv Jasmine Chiswell
+ Dalších 11 fotografií
fotogalerie
Marilyn Monroe bylo pouhých 36 let, když zemřela, za svůj krátký život se ale nepochybně stihla stát ikonou a bývala i ideálem krásy. Britská kráska Jasmine Chiswell (27) využila, že je v obličeji její dokonalou kopií, odbarvila si vlasy i obočí a začala se stylizovat jako ona. Nyní jako její dvojnice vydělává majlant a dokonce i žije v domě, který kdysi samotná Marilyn obývala.

Jasmine Chiswell byla ještě před několika lety úplně obyčejnou dívkou, studentkou s dlouhými hnědými vlasy, která se odhodlala ke splnění svého amerického snu. Z Británie odjela studovat do USA a k tomu, aby se stala dvojnicí Marilyn Monroe, ji přivedla tíživá finanční situace.

Kvůli studentskému vízu si Jasmine nemohla najít běžnou práci, a tak si založila profil na Instagramu s úmyslem stát se influencerkou. „Už odmala jsem Marilyn obdivovala a milovala, začala jsem se oblékat jako ona, protože se mi ten styl moc líbí a lidé mě upozornili, že jsem jí podobná. Tak to začalo,“ řekla dvojnice deníku The Sun.

V Americe Jasmine neplánovala zůstat, ale seznámila se s mužem, do kterého se zamilovala. Hudebního producenta Mavericka McNeillyho poznala v roce 2016 a v roce 2017 se za něj provdala. „Nebýt jeho, asi bych se po dokončení školy vrátila domů,“ přiznala Chiswell, kterou dnes lidé zastavují na ulici a na sociálních sítích jí píšou stovky komplimentů denně.

Bydlení

Jasmine a její manžel bydleli v Brentwoodu, jen kousek od domu, kde Marilyn Monroe zemřela. Kopie slavné krásky musela se slzami v očích sledovat, jak dům bourají a s Maverickem proto rozhodli, že se odstěhují. Shodou okolností na internetu našli k prodeji dům, kde Monroe prožila část svého života a kde má údajně přebývat i její duch.

V domě se prý skutečně dějí podivné věci. „Manžel jednou viděl přízrak ženy, která se Marilyn nápadně podobala. V obývacím pokoji slýcháme kroky a také občas zaslechneme nějaké hlasy. Přátelé, kteří u nás přespávali, řekli, že měli pocit, že je v pokoji pro hosty někdo objímá. A náš pes se v jedné části chodby vždy spokojeně přikrčí, jako by ho někdo drbal,“ řekla Jasmine.

Krásný dům se čtyřmi ložnicemi, bazénem a vlastním wellness byl pro pár zpočátku děsivý. „Nejdřív jsme se báli, nevěděli jsme, co se tu děje. Bylo u nás médium a ujistilo nás, že v domě přebývá duch Marilyn. Myslíme si, že je šťastná, že jsme tu my. Jiní zájemci měli v úmyslu dům srovnat se zemí,“ řekla dvojnice. Na její podobu s Marilyn se podívejte v galerii.

Související články

Další články