Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Dvojče Ivana (53) promluvila po 5 letech: PRVNÍ SLOVA po smrti Ivety Bartošové (†48)

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Po tragickém úmrtí svého jednovaječného dvojčete Ivety Bartošové (†48) se sestra Ivana (53), která je sama výbornou zpěvačkou, ještě víc stáhla do ústraní a vůbec se ke slavné příbuzné nevyjadřovala. Tentokrát ale promluvila a všechny pořádně překvapila!

Nedávno uplynulo pět let od chvíle, kdy posluchači milovaná princezna českého showbyznysu ukončila svůj život skokem pod vlak. Všichni na ni během výročí vzpomínali, sestra se známými ale šli ještě dál.

Chystá se totiž vzpomínkový koncert věnovaný památce Ivety Bartošové (†48), proběhne 6. října ve velkém sále pražské Lucerny. A pořadatelé pozvali právě i Ivanu, která podle některých byla ještě lepší zpěvačkou než její sestra.

„Uplynulo již neuvěřitelných 5 let od úmrtí Ivetky a já nedokážu pochopit, proč se za celou tu dobu nenašel nikdo z významných producentů a neuspořádal memoriál, jak to bývá krásným zvykem, když odejde známá osobnost. Stále se dočítám něčí komentáře z jejího soukromého života, ale o úctě k talentované zpěvačce, která tady za dobu 30 let pro nás zanechala nádherné písně, filmy a jiné úžasné produkce, ani zmínka,“ prozradila eXtra.cz Ivana Bartošová.

Bude zpívat

„Pozvání na říjnový koncert v Lucerně, který bude poctou mé sestře, mne velmi potěšilo. Lucerna má výjimečný šarm a jsou s ní spojeny i první Ivetiny začátky v její milované Praze. A protože cítím upřímný, srdečný a lidský přístup ze strany pořadatele, moc ráda hudební produkci podpořím,“ dodala Ivana, která s přípravou poctě sestře aktivně pomáhá.

Na koncertě s názvem Ve jménu Ivety, na nějž se již nyní prodávají lístky, budou známé osobnosti (Bára Basiková, Eva Pilarová, Ilona Csáková, Magda Malá, Leona Machálková, Petra Zámečníková, Daniel Hůlka, Stanislav Hložek nebo Michal Penk) za doprovodu Bandu Fredyho Bittnera zpívat Ivetiny největší hity.

Nebudou chybět Knoflíky lásky, Červenám, To je naše věc, Konto štěstí, Málo mě zná, Léto, Tři oříšky, Víš lásko, Tichá píseň, Hej pane diskžokej, Útoč láskou, Ve jménu lásky, Pomněnka, Jsi můj pán, Z pekla štěstí a další.

Vypadá to, že se organizátorům podařilo dát dohromady silnou sestavu!

Související články

Další články