Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dvojčátka Myslivcové jsou už doma z porodnice! 10 kouzelných fotek

Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
dvojčata
Blonďatá Barbie Dominika Myslivcová (24) se poprvé stala tetou! Její mladší sestra Natálie Myslivcová (20) v pátek přivedla na svět dvojčata Matiase a Markuse. Roztomilá dvojčátka jsou už doma z porodnice a rodina se jich nemůže nabažit. Připravili jsme pro vás 10 nejroztomilejších fotek, které vám zaručeně zvednou náladu.

I když je sestře známé české růžové blondýny Dominiky Myslivcové (24), Natálii, teprve dvacet let, nebránila se těhotenství a brzkému zakládání rodiny. Se svým přítelem Markem Mikulenkou není dlouho, ale když se dozvěděli, že budou rodiči, a hned dvojčat, neváhali ani vteřinu.

Je to přesně týden, co dvojčátka přišla na svět a rodiče, hrdá teta Dominika Myslivcová a zbytek rodiny se nemůžou chlapečků nabažit. Jsou opravdu kouzelní a už teď zaplavily jejich fotografie sociální sítě. Dominika dokonce přiznala, že se jí ani nechtělo odcházet zpět do Prahy, když je spatřila.

"Kluci se narodili jsme se 1. 11. 2018. Jako první přišel na svět Markus (47cm a 2870g) a o minutu později Matias (48cm a 2860g). Vše proběhlo bez komplikací, ale řeknu vám, byly to nervy," popsala na instagramu mladá maminka. "Akorát jsem na veletrhu spotřební elektroniky Fast Day v Jihlavě. Kluky miluju. Hned si mě ty jejich rošťácké oči získaly. Dárky pro ně sem sehnala na baby.cz a také jsem se hodně naběhala v terénu," smála se Domča, která synovce neskutečně rozmazluje.

Lidé mladé mamince také hromadně vzkazují, že je teď řada na ní, ale známá blondýnka a blogerka si dává načas. Nechce nikam pospíchat a přiznává, že i když je její sestra o čtyři roky mladší, vždy byla vyspělejší a na rodinu se moc těšila. Podívejte se do galerie, kde naleznete 10 nejroztomilejších fotek dvojčátek Matiase a Markuse.

Související články

Další články