Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Dvojčata ze seriálu Zoo si pletou i kolegové: Sestry Černé jsou jako jedna žena

Brabora a Lucie Černé: Dvojčata ze seriálu Zoo jsou k nerozeznání
Zdroj: Se souhlasem sester Černých
+ Dalších 6 fotografií
Dvojčata

Hledat dvojčata do seriálu je podle TV Prima pěkný oříšek. Přesto producent popátral a do seriálu Zoo našel dvě naprosto stejné holky. Řeč je o Barboře a Lucii Černých. Těm se podařilo zmást jak diváky u obrazovek, tak i kolegy z placu. Přestože se hereckých dvojčat moc neobjevuje, v tomto seriálu hrají hned dvoje dvojčata. Svůj vzhled tak herecky zneužívají jako Nikol Danosová a Dominika Danosová. 

Hledání dvojčat je sakra dost těžký úkol. Producentovi seriálu Zoo se to ale podařilo. Do Zoo obsadil Barboru Černou a Lucii Černou, které svůj vzhled využívají ve svůj prospěch. Stejně tak Nikol Danosová a Dominika Danosová.

Hereckých dvojčat je málo

„Měli jsme velké štěstí, že Nikol a Dominika jsou vystudované herečky, které se sice herectví po studiu nevěnovaly, ale do Zoo je objevil kolega z produkce. Jinak je hereckých dvojčat velmi málo," svěřila se odbornice na dvojčata Veronika Duchková redakci eXtra.cz.

Samozřejmě všichni na placu si dvojici holek Černých pletou. Velký podíl na tom také mají maskérky a kostymérky. "Holky od sebe rozeznáme, samozřejmě, a líčíme je tak, aby se ty rozdíly, které mezi sebou mají, minimalizovaly. Jedna má plnější rty, jiná silnější obočí, jsou to různé nuance a s těmi pracujeme," přiznala maskérka seriálu Martina Kalašová.

Make-up má zásadní roli

"Hodně v tom pomáhá make-up, tím je sjednocujeme. U holek Černých prozradím, že u Báry doličujeme pihu, kterou Lucka má. Problém je většinou s vlasy. Lucka je má hustější, takže se musí česat tak, aby se to ztratilo. Nikola a Dominika mají dokonce jinou délku, tak jsme to vyřešily drdolem. Musí se zvolit účes takový, aby ten rozdíl nebyl vidět. Jedna je víc pihovatá, a tak je musíme maskovat," dodala na závěr maskérka.

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková, jak uvádí ČSFD. Na daném portálu si vysloužil hodnocení pouhých 34 procent, televizní diváci ale svůj seriál milují. Sledovat ho můžete vždy ve od 20:15 na Primě.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy