Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Dvojčata Weasleyova slaví 34: Oliver a James Phelpsovi pověsili herectví na hřebík

Zdroj: Warner Bros. Pictures
+ Dalších 5 fotografií
výročí
Celý svět je zná jako Freda Weasleya a George Weasleya a pravdou je, že nikým jiným ani nebudou. Dvojčata James Phelps a Oliver Phelps slaví své 34. narozeniny a i když poslední snímek o Harrym Potterovi vyšel před 9 lety a filmoví floutci už nejsou svým někdejším já příliš podobní, lidé je jinak nepoznávají. Herectví se už nevěnují, sláva od J. K. Rowling jim ale zřejmě vydrží navždy.

Série Harry Potter přinesla slávu mnoha mladým hercům. Mezi nimi i dvojčatům Jamesovi a Oliverovi Phelpsovým, kteří se už po Kameni mudrců stali hvězdami. Role bratrů Weasleových, konkrétně rošťáků Freda a George, jako by pro ně byly stvořeny.

Když se James a Oliver stali Fredem a Georgem, stejně jako ostatní představitelé, i oni byli ještě dětmi. Z malých kolegů se během natáčení stali velmi dobří přátelé, kteří dodnes tvoří velkou filmovou rodinu a dodnes se schází.

Herecká kariéra pohledných dvojčat s Harrym Potterem v podstatě skončila. Ačkoliv si pak oba ještě zahráli menší roličky v jiných projektech, od jejich posledního natáčení uběhlo už 5 let. Slávu ale kupodivu neztrácí, lidé je na ulicích stále poznávají a oni sami jsou na čas strávený v kůži Weasleových náležitě pyšní.

Akce

Ačkoliv se jich dnes už herecké úspěchy netýkají, James i Oliver se velmi rádi zúčastňují akcí na téma Harry Potter. Tam se sejdou nejen se svými přáteli, ale i s fanoušky, kteří je ani po letech nepřestali mít rádi.

Související články

Další články