Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Dvojčata!? Veronika Kopřivová přiznala nový byznys a požehnaný stav

+ Dalších 30 fotografií
Těhotenství
Partnerka nejslavnějšího hokejisty Česka Veronika Kopřivová (28) má nový byznys. Už ji nebavilo přeprodávat oblečení cizích značek na svém e-shopu, a tak si založila svoji vlastní značku. Zdá se, že Veronika není z těch žen, které by se nechávaly od svých podstatně bonitnějších partnerů vydržovat a chce si na živobytí vydělávat sama. Vedle toho ještě přišla s nečekanou zprávou. Čeká prý dvojčátka!

Veronika si na svém instagramovém profilu postěžovala, že jí v obchodech a na internetu chybí oblečení jednoduchých střihů, jemných barev a zároveň aby bylo z kvalitního materiálu. Rozhodla se proto, že svůj byznys s módou posune ještě dál a od prodeji na e-shopu poskočila na vyšší level – začala si oblečení navrhovat sama! Svoji značku SimplySelf si nadělila ke svým osmadvacátým narozeninám.

„SimplySelf je značka, která je 100% podle mého vkusu. Miluju přirozenost, jednoduchost a kvalitu. Proto nečekejte žádné módní výstřelky, ale nadčasovou pohodlnou městskou módu pro ženy a muže. Oblečení navrhuji sama od střihu, látky, barvy…, až do těch nejmenších detailů (máte vůbec tušení, kolik odstínů šedé nitě existuje)?“ vysvětlila Veronika, která prý myšlenku na vlastní značku v hlavě a srdci nosila už hodně dlouho.

Veronika do toho šla opravdu s velkou vervou. Garantuje, že její oblečení je stoprocentně ručně vyrobené a navíc v České republice. Je sympatické, že nenásleduje některé její předchůdce, pro které byl zisk důležitější než kvalita a nechávali si oblečení šít v Asii.

Z Veroničina byznysu má určitě radost i Jarda Jágr (47), který tak nemusí mít pocit, že svoji ženušku živí a že by celé dny neměla do čeho píchnout. Naopak, pro Veroniku je její nová značka evidentně středobodem vesmíru a podle všeho se nudit opravdu nestíhá.

Své oblečení Veronika prezentuje na svém těle a její sledující si nemohli nevšimnout, že se jí pod růžovými šaty rýsuje malé bříško. Jeden z nich se modelky zeptal narovinu. „Verunko, sluší ti to. Koukám, že se ti pod šaty trochu rýsuje bříško, nejsi těhotná?“ Od Veroniky se zvídavý fanoušek dozvěděl nečekanou zprávu. „No, dvojčátka,“ odpověděla blondýnka, která v tu chvíli zřejmě žertovala. To ale neodradilo i další komentující. „Já tam tedy také vidím menší bříško, Verunko,“ dopsal k diskuzi jeden z nich. Přesto, že Veronika se asi jenom v ten den více najedla, vyloučit se to, že je těhotná, nedá.

Mohlo by vás zajímat

Další články