Psal se rok 2004 a na MTV frčel pořad I Want a Famous Face. Brad Pitt byl v každém holčičím pokojíčku nad postelí a to inspirovalo dvojčata Matta a Mikea z Ameriky. Chlapci moc úspěchů u žen neměli a navíc chtěli prorazit v šoubyznysu.

Bylo jim 21 let a co si budeme nalhávat, zrovna největší fešáci to nebyli. A tak šli pod kudlu a nechali ze sebe udělat Brada Pitta hned dvojmo. Aspoň si to přáli. Předělali jim bradu, lícní kosti vyrovnali a vybělili zuby.

Hoši nemohli týdny pořádně jíst a všechno se hojilo dlouho, ale stálo to za to. Nakonec se aspoň trochu podobali svému idolu. Minimálně účesem a amerických úsměvem. „Je to skvělé, konečně si nás všímají holky. Jedna na mě dokonce i hvízdla,“ řekla tenkrát nadšený Matt. Jeho dvojče Mike si nemohl operaci vynachválit. „Nikdy jsem se necítil dobře ve svém těle. Po operaci se vše změnilo a já konečně našel sám sebe.“

Bohužel, chlapci zůstali u svých 15 minut slávy a ve filmu dále neprorazili. Což je opravdu záhada, když vypadali jako mladší bráchové Brada Pitta.