Když se sejdou všichni čtyři, je to jeden velký kolotoč. Lidé si je pletou a nikdo pořádně neví, kdo je kdo. Sestry jsou totiž také identická dvojčata, stejně jako jejich manželé. Dřív jim to sice nevadilo, ale teď s tím mají velký problém.

Dokonce se jim i stává, že vezmou partnera svého sourozence za ruku nebo ho omylem políbí. A potom dochází k nepěkným faux pas. Jediným možným řešením jsou prý pro ně plastické operace. Sami už ani nepoznají, koho si vlastně vzali. A to je samozřejmě velmi smutné.

Tak trochu si za to ale páry můžou samy. Dokonce se braly i ve stejný den, u stejného oltáře. A to na čtveřici, která se chce najednou odlišit, nesedí. Několikrát se dokonce muselo kontrolovat, jestli se spolu oddaly ty správné páry.

A aby toho nebylo málo, jejich jména se také nějak moc neliší. Mají tam jiné jen jedno písmeno ve jméně, takže lidé kolem nich vůbec netuší, která bije a kdo je kdo. Manželky Jün Fej a Jün Jang berou plastickou operaci jako něco pozitivního a neskutečně se na ni těší. Konečně nebudou stejné a poznají je jejich manželé.

A hlavně se už nebudou muset stresovat, že se jim stane nějaký trapas a nebudou muset do nekonečna pořád někomu vysvětlovat, která je která. A také se na sobě můžou zbavit toho, co se jim nelíbí. Jen je mrzí, že je to nenapadlo dříve.

Plastický chirurg už se setkal se všemi partnery a domluvilo se několik úprav jejich obličejů. Změní jim nosy, bradu a upraví okolí očí a obočí. Manželé už se nemůžou dočkat, až budou všechny jejich úpravy hotové, a na změny se moc těší!