Jestli se Angelině něco musí nechat, tak je to skvělá péče o děti. A vzhledem k charitativní angažovanosti nejen péče o děti vlastní. Na narozeniny dvojčat Knoxe a Vivienne vzala svou početnou rodinku do Disneylandu a vypadalo to, že si společně strávený den všichni skvěle užívají.

K Angie a dvojčatům se připojily ještě starší ségry Shiloh a Zahara, které také vypadaly, že se dobře baví. Nejstarší Maddox a Pax se k oslavě nepřipojili. Chyběl také taťka Brad, který se od rozchodu s Angelinou s dětmi vídá o něco méně.

Oběma však jde hlavně o blaho dětí, a tak se snaží je do svých nabitých programů zapojit co nejvíc. Děti žijí výhradně s Angelinou, která je bere všude, kudy chodí, ovšem Brad je s nimi v pravidelném kontaktu, zatímco se věnuje práci a protialkoholo­vé léčbě.

Jen krátce před výletem do Disneylandu se Angelina i s dětmi vrátila z Namibie, kde navštívili rezervaci pro ohrožené africké druhy Shiloh Wildlife. Ta je pojmenována po dceři Shiloh, která se právě v Namibii narodila. V roce 2011 rezervaci Angelina s Bradem věnovali více než dva miliony dolarů a stále ji podporují.