Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dvojčata oslavila deváté narozeniny v Disneylandu s mamkou Jolie! Angelina to s dětmi opravdu umí

Angelina na své děti nedá dopustit.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Dvojčata Knox a Vivianne oslavila své deváté narozeniny ve velkém stylu. Mamka Angelina je ve středu vzala do Disneylandu, kde si to všichni patřičně užili. Chyběl snad už jen táta Brad.

Jestli se Angelině něco musí nechat, tak je to skvělá péče o děti. A vzhledem k charitativní angažovanosti nejen péče o děti vlastní. Na narozeniny dvojčat Knoxe a Vivienne vzala svou početnou rodinku do Disneylandu a vypadalo to, že si společně strávený den všichni skvěle užívají.

K Angie a dvojčatům se připojily ještě starší ségry Shiloh a Zahara, které také vypadaly, že se dobře baví. Nejstarší Maddox a Pax se k oslavě nepřipojili. Chyběl také taťka Brad, který se od rozchodu s Angelinou s dětmi vídá o něco méně.

Oběma však jde hlavně o blaho dětí, a tak se snaží je do svých nabitých programů zapojit co nejvíc. Děti žijí výhradně s Angelinou, která je bere všude, kudy chodí, ovšem Brad je s nimi v pravidelném kontaktu, zatímco se věnuje práci a protialkoholo­vé léčbě.

Jen krátce před výletem do Disneylandu se Angelina i s dětmi vrátila z Namibie, kde navštívili rezervaci pro ohrožené africké druhy Shiloh Wildlife. Ta je pojmenována po dceři Shiloh, která se právě v Namibii narodila. V roce 2011 rezervaci Angelina s Bradem věnovali více než dva miliony dolarů a stále ji podporují.

Související články

Další články