Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen slaví 34: Jedna tajila vztah s Heathem Ledgerem

Dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen slaví 34: Jedna tajila vztah s Heathem Ledgerem
Zdroj: Profimedia.cz / Australian Film Commission
+ Dalších 9 fotografií
narozeniny
Slavná dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen slaví 34. narozeniny. Jako malé se proslavily v seriálu Plný dům, spoustě rodinných snímcích a v dospívání byly vzorem pro mnoho děvčat z celého světa. S herectvím už před lety praštily a soukromí si střeží jako oko v hlavě, přesto vyplavalo na povrch, že Mary-Kate byla přítelkyní zesnulého Heatha Ledgera (†28) a dokonce druhým člověkem, který se dozvěděl o jeho smrti.

Mary-Kate Olsen a Ashley Olsen se narodily 13. června 1986 v Los Angeles. Už jako malé holčičky se proslavily v seriálu Plný dům, kde se podělily o roli nejmenší členky domácnosti Michelle Tanner. V té byly natolik rozkošné, že si je diváci i filmaři okamžitě zamilovali.

V 90. letech a na počátku nového tisíciletí takzvané Olsenky natočily velkou řadu snímků, spoustu z nich dokonce pod hlavičkou své vlastní společnosti Dualstar, díky čemuž byly už v mladém věku velmi bohaté. Později se herectví vzdaly a věnují se už jen vlastní značce Elizabeth and James, kterou založily v pouhých 9 letech.

Od doby, kdy se přestaly objevovat před kamerami, si dvojvaječná dvojčata bedlivě střeží své soukromí. Poslední velkou novinkou byl rozvod Mary-Kate, která po 8 letech odešla od Oliviera Sarkozyho. Není to ale nejhorší konec vztahu, který prožila - o jednoho přítele ji totiž připravila samotná smrt.

Mary-Kate Olsen a Heath Ledger

Je jen málo známým faktem, že Mary-Kate Olsen a Heath Ledger tvořili pár. Nejdříve byli přáteli a po Heathově rozchodu s Michelle Williams se podle amerických médií dali dohromady. Když masérka vešla do pokoje, kde našla herce mrtvého, na jeho telefonu zavolala na první předvolené číslo, které patřilo právě Mary-Kate.

Mary-Kate masérce řekla, že na místo pošle někoho ze své soukromé ochranky, vyděšená žena ale i přesto zavolala policii a záchranku. Olsen následně odmítla spolupracovat s policií a vyjadřovat se k čemukoliv ohledně Heathovy smrti. Skrze svého manažera ale řekla, že byl Ledger skvělý člověk, který jí bude navždy chybět.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy