Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Sourozenci Jordánovi po letech spolu. Pagáčová se Štáfkem ušli od Ulice pořádný kus cesty, dnes je zdobí úspěšné kariéry

Sourozenci Jordánovi ze seriálu Ulice Patricie Pagáčová a Jakub Štáfek.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 12 fotografií
PROMĚNA

Jedny z prvních rolí pro ně byla dvojčata v seriálu Ulice. Krásná herečka Patricie Pagáčová v roli Terezy Jordánové a Jakub Štáfek v roli Matěje Jordána se spolu setkávali téměř každý den po dobu dvanácti let na natáčení. V té době to však byli mladí teenegeři, kteří s herectvím teprve začínali. Ovšem dnes jsou známý pro naprosto jiné role. Stále se, ale setkávají jak před kamerami, tak i na různých akcích. Nyní se spolu ukázali na tiskové konferenci k jarnímu schématu TV Nova, kde nechyběla ani redakce eXtra. Jak se sourozenci Jordánovy po takové době změnili a kam se herci posunuli?  
Dvanáct let se setkávala Patricie Pagáčová a Jakub Štáfek na natáčení seriálu Ulice, kde ztvárnili oblíbené role dvojčat Terezy a Matěje Jordánových. Ty pro ně byli jednou z prvních zkušeností s herectvím a vstup do světa šoubyznysu.

Dnes jsou však slavní pro naprosto jiné role, stále jsou však velmi oblíbenými a vyhledávanými herci. Nyní se setkali i na tiskové konferenci k jarnímu schématu TV Nova, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Z fotografií je zjevné, že se velmi rádi vidí.

Patricii sledují statisíce lidí

Patricie patří jednoznačně mezi velmi oblíbené herečky u nás, to potvrzuj i její fanouškovská základna na sociálních sítích, kde ji sleduje skoro 600 tisíc lidí. Jako dítě se objevila v rodinném seriálu Ranč u Zelené sedmy. Nejvíc se však do srdcí diváků zapsala coby Tereza z Ulice. S postavou prakticky vyrostla v mladou dámu, která se rozhodla zkusit štěstí i jinde. 

Zahrála si například sestřičku Evu v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 i v minisériích Iveta a Devadesátky. Jednu dobu ji lidé vídali za porotcovským pultíkem v hudební soutěží SuperStar. Na podzim se kráska vrátila i na divadelní prkna, konkrétně v Divadle Na Jezerce účinkuje ve hře Bylo nás pět.

V soukromém životě má Patricie s manželem Tiborem Pagáčem malou dcerku Bibianu, kterou z celého srdce miluje.


Štáfek jako "Lavi"

A stejně jako pro Patricii i pro Jakuba Štáfka byla role Matěje v roce 2005 první velkou rolí, dnes je však ale pro celou republikou známý dvou rolí fotbalisty Juliuse "Lavi" Lavického v komediálních seriálu Vyšehrad, který dokonce sám režíroval. Seriál se stal velice rychle hitem, ze kterého vzešel i stejnojmenný film.

Od komediálních rolí se však přesunul i ke krimi žánru v seriálu Specialisté, kde hrál kapitána Lukáše. Poté i k novému seriálu Extraktoři, kde ho můžeme vidět coby operativce civilní rozvědky. V soukromém životě se stali před nedávnem Jakub s krásnou manželkou Dominiko šťastnými dvojnásobnými rodiči.

Štáfek je mimo jiné i milovník bojového umění. V roce 2019 měl svůj první profesionální MMA zápas a soupeře zdolal již v prvním kole knockoutem.  jak se po letech Patricie a Jakub změnili se můžete podívat v galerii.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy