Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dvojčata (6) se narodila jako kluci. Od roku a půl je ale z jednoho holka!

Joe si prosadil své právo být holkou.
Zdroj: Matt Downes
+ Další 4 fotografie
Narodí se vám dva kluci, ale později z nich máte syna a dceru. Jak je to možné? Čtěte následující článek!

Olly a Joe se narodili jako dvojčata, ale už v roce a půl se druhý z nich začal vyvíjet trochu jiným směrem. Zatímco Ollyho zajímaly klučičí věci, Joe měl rád panenky a holčičí oblečení.

Rodiče si nejprve mysleli, že se jedná o fázi v jeho vývoji. Věkem ale jeho obliba v dívčích věcech nepolevovala, naopak.

Ve školce si s kluky vůbec nehrál a kamarádil se s děvčaty. Když se oběma klukům narodila sestra Bella, Joe se ještě více ozýval a požadoval od rodičů podobné oblečky a hračky, jaké kupovali Belle. Rodiče ho proto začali už brát vážně a navštívili s ním také odborníka na genderové odchylky.

Nyní jsou už smíření s faktem, že mají dvě dcery, a přijali Joeovo nové jméno Lily. Jak se ale nechal slyšet otec Matt, úplně jednoduché to nebylo: „Změna jména mě docela zasáhla. Cítil jsem, že jsem ztratil svého syna. Joe už není. Díval jsem se na jeho staré fotky a můj mozek to nedokázal pořádně zpracovat. Byla to ale trochu jiná ztráta, než když vám někdo zemře.“

Podobně to pociťoval i bratr Olly. „Začal být smutný a jednoho dne manželce s brekem řekl, že ztratil bráchu. Když je teď ve společnosti jiných dětí, chová se až příliš moc chlapecky a říká různé věci, aby ostatním dokazoval, že on holka není,“ vysvětluje Matt.

Zatím se však zdá, že ostatní děti přijaly Lily mezi sebe, a toleruje ji také škola, která jí povolila dívčí uniformu.

Související články

Další články