Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dvojčata (6) se narodila jako kluci. Od roku a půl je ale z jednoho holka!

Dvojčata (6) se narodila jako kluci. Od roku a půl je ale z jednoho holka!
Zdroj: Matt Downes
+ Další 4 fotografie
Narodí se vám dva kluci, ale později z nich máte syna a dceru. Jak je to možné? Čtěte následující článek!

Olly a Joe se narodili jako dvojčata, ale už v roce a půl se druhý z nich začal vyvíjet trochu jiným směrem. Zatímco Ollyho zajímaly klučičí věci, Joe měl rád panenky a holčičí oblečení.

Rodiče si nejprve mysleli, že se jedná o fázi v jeho vývoji. Věkem ale jeho obliba v dívčích věcech nepolevovala, naopak.

Ve školce si s kluky vůbec nehrál a kamarádil se s děvčaty. Když se oběma klukům narodila sestra Bella, Joe se ještě více ozýval a požadoval od rodičů podobné oblečky a hračky, jaké kupovali Belle. Rodiče ho proto začali už brát vážně a navštívili s ním také odborníka na genderové odchylky

Nyní jsou už smíření s faktem, že mají dvě dcery, a přijali Joeovo nové jméno Lily. Jak se ale nechal slyšet otec Matt, úplně jednoduché to nebylo "Změna jména mě docela zasáhla. Cítil jsem, že jsem ztratil svého syna. Joe už není. Díval jsem se na jeho staré fotky a můj mozek to nedokázal pořádně zpracovat. Byla to ale trochu jiná ztráta, než když vám někdo zemře."

Podobně to pociťoval i bratr Olly. "Začal být smutný a jednoho dne manželce s brekem řekl, že ztratil bráchu. Když je teď ve společnosti jiných dětí, chová se až příliš moc chlapecky a říká různé věci, aby ostatním dokazoval, že on holka není," vysvětluje Matt.

Zatím se však zdá, že ostatní děti přijaly Lily mezi sebe, a toleruje ji také škola, která jí povolila dívčí uniformu.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy