Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Masterchef 2020: Porotu dostane do kolen student, co se rád svléká

+ Další 2 fotografie
Kulinářská soutěž MasterChef Česko 2020 startuje už ve středu večer. Než se mezi sebou utkají ti nejlepší amatérští kuchaři, porota musí vybrat v rámci castingových kol z velkého počtu přihlášených, kteří by se rádi probojovali až na vrchol. Hned první díl nabídne divákům pohled nejen na nadějné kuchaře a jejich příběhy, ale i na bizarní situaci, o kterou se postaral student Daniel.

Už dnes se otevřou dveře do kuchyně MasterChef Česko. Porota pod vedením michelinského kuchaře Radka Kašpárka začíná vybírat ty nejlepší. Někdy to dá zabrat a porota je svědkem opravdu bizarních situací.

Exhibicionista na úvod

Velmi sebevědomý student Daniel je o svém úspěchu zcela přesvědčen! Jeho snem je dělat catering při natáčení dokumentů s opravdu speciální obsluhou. „Určitě bych tam chtěl mít sexy servírky a kuchaře v plavkách,“ prozradil na úvod šokovaným porotcům Daniel.

„A vy budete v plavkách nebo v bikinách?“ zajímalo Přemka Forejta. „Já budu úplně bez bikin, tělo na to mám,“ žertoval student. Nicméně to zaujalo Honzu Punčocháře a vyzval ho, aby k servírování tedy to tělo ukázal.

Novinky v MasterChef

Jednou z novinek je například imunitní výzva. Pokud soutěžící získá jedinečnou výhodu, může se vyhnout vyřazení. Diváky mimo jiné čekají i unikátní výzvy v exteriéru. Soutěžící si vyzkouší vaření v tematických prostředích, jako je například výlov rybníka nebo hon.

Porota se letos zaměřila více na českou kuchyni a uzpůsobila tomu i několik speciálních výzev. „Začíná největší a nejtěžší řada v historii MasterChef Česko!“ upozornil porotce Radek Kašpárek. Jan Punčochář prozradil, že tentokrát to nebude pouze o titulu MasterChef. „Letos poprvé získá vítěz cenu, která je víc než peníze nebo sláva. Dostane jedinečnou možnost strávit s námi v kuchyni nějaký čas a podílet se na speciálním menu. Může si vybrat jakoukoli z našich tří restaurací!“ prozradil Punčochář.

Postoupí exhibicionista Daniel do dalšího kola? MasterChef Česko už dnes na TV Nova ve 21:30.

Související články

Další články