Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Dvě životní lásky Matěje z Ulice: Pradlena ze Slovenska a holka od kolotočů

Dvě životní lásky Matěje z Ulice: Pradlena ze Slovenska a holka od kolotočů
Zdroj: TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 15 fotografií
ULICE
Matěj Jordán měl za čtrnáct let působení v Ulici spoustu holek. Jeho první velká láska byla Adriana Pešková, pro kterou byl schopen udělat cokoliv. V pozdějším věku byl ale rád, že jejich vztah nepokračoval. Na Adrianu se totiž permanentně lepila smůla. Jordán prožil pár krátkých románků. Po nešťastném rozchodu si dokonce pár dílů užíval s vyzrálou čtyřicítkou. Jeho bujaré období ale skončilo ve chvíli, kdy oplodnil pradlenku Katarínu ze Slovenska..

Libuška

Libuška byla první dospělá ženská, do které se tehdy osmnáctiletý Matěj Jordán zamiloval. Při pohledu na Libušku se není třeba divit, čím pubertálního Matěje okouzlila. Nutno říct, že Libuška je sestrou They, která randila s Matějem před ní.

Jenomže Thea byla strašná puritánka a dělala hrozné scény kolem toho, aby se s Matějem vyspala. Na to Jordán neměl nervy a vztah ukončil. Proto bylo jasné, že ze začátku svůj vztah s Libuškou tajil. Navíc to oba bavilo. Museli se scházet tajně a byl to fajn adrenalin.

Jenomže po nějaké době chtěli vztah posunout na vyšší laťku. Šli s pravdou ven a strhla se kolem toho hrozná mela. Thea to nemohla přenést přes srdce a Matějovi rodiče byli na nervy z toho, že jejich syn chodí se starší ženou, která má navíc dítě.

Matěj se zprvu dušoval, že zvládne studovat, pomáhat Libušce s chodem rodiny a ještě vychovávat malého Borise. Jenomže to se chlapec přepočítal. Po čase plném stereotypu přiznal, že na to nemá a s Libuškou se rozešel. Nicméně byla to právě ona, která Matějovi ukázala, že život s dítětem není žádná sranda.

Katarína

Možná právě proto, že Matěj okusil, jaké je starat se o celou rodinu včetně dítěte, dával si dlouhou dobu bacha. Až se to jednou nepovedlo. Naštěstí ale oplodnil holku, která se mu vcelku líbila a uměl by si s ní představit život.

Pradlenka ze Slovenska je taková svá. Nejdříve se do Matěje hrozně zamilovala, poté se s ním vypsala, ale nakonec z toho byla nešťastná. Katarína bývá občas hysterická semetrika a obzvlášť nyní, když je těhotná.

Holky ze Slovenska jsou trošku hystericky horkokrevné, ale Katarína je jiný level. Matěje ale naučila dospělému myšlení a vzbudila u něj zodpovědnost. A to se počítá. No a my všichni budeme doufat, že až porodí, tak se její hysterické výlevy nebudou opakovat tak často.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy