Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dvě ženy Jiřího Pomeje na jedné akci: Míša Kuklová vypadala jako Jasněnka

Jiří Pomeje: Jeho ženy se potkaly na premiéře muzikálu
Zdroj: Extra.cz/Martin Procházka
+ Další 3 fotografie
společnost

Na premiéru nového muzikálu Fantom opery dorazily i dvě ženy spojené s Jiřím Pomeje (†54) - Michaela Kuklová (53) a Andrea Pomeje (33). Které z nich to slušelo víc?

Muzikálová premiéra Fantom opery kromě mnoha jiných hvězd svedla na červený koberec dvě ženy herce Jiřího Pomeje, Michaelu Kuklovou a Andreu Pomeje. Oběma dvěma to ohromně slušelo. Redakce eXtra.cz si akci nenechala ujít. Jak to dopadlo?

Michaela Kuklová připomínala Jasněnku

Andrea Pomeje zvolila dlouhou stříbrnou róbu s odhalenými zády a na premiéru přišla v doprovodu svého partnera Petra Plačka (40). Michaela Kuklová zvolila lososové šaty a přítomné zaujala svým mladistvým vzhledem. Na svých 53 rozhodně nevypadala, spíše připomínala princeznu Jasněnku, kterou ztvárnila v pohádce Zdeňka Trošky před dlouhými 34 lety.

Michaela Kuklová v poslední době zažila ve svém životě mnohé zvraty. Na jaře se rozešla se svým partnerem Josefem Wittnerem. Před rokem bojovala s rakovinou prsu a nedávno podstoupila plastickou operaci.

"Děkuji báječnou péči lékařů stejně jako všem, kdo mají zásluhu na tom, že mohu začít novou životní etapu. Děkuji rodině a svým nejbližším za obrovskou oporu a pomoc. Cítím se dobře po všech stránkách a věřím, že se budu hezky hojit na těle i na duši," napsala Michaela nedávno na sociálních sítích. Nyní se tedy může opět těšit ze života.


Související články

Další články