Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dvě tváře Tomáše Dastlíka: V Ulici proutník se slabostí, v reálu dokonalý partner a táta

Zdroj: S povolením TV Nova / Tomáš Dastlík archiv
+ Dalších 8 fotografií
ulice
Tomáše Dastlíka (45) diváci znají především z nekonečného seriálu Ulice, ve kterém hraje nevěrníka Martina Maléře, který má slabost pro vnadné krásky. Ve skutečném životě je herec vzorný partner a tatínek dvou nádherných chlapců. Většina fanoušků se shoduje na tom, že roli Martina Maléře, který se zamiloval do číšnice Šárky, hraje naprosto přesvědčivě.

Tomáš Dastlík je především divadelní herec, který proslul rolí Martina Maléře v seriálu Ulice. Maléřovi se přestěhovali z Loučky do Prahy a z počátku to vypadalo na poněkud fádní rodinu. Zanedlouho se ale ukázalo, že zrovna u Veroniky, Martina, Filipa a Roziny bude rozhodně o zábavu postaráno.

Martin Maléř se totiž bezhlavě zamiloval do půvabné a vnadné krásky Šárky a začal kolotoč, ze kterého se už nedalo vystoupit. Zpočátku se snažil přitažlivosti mezi ním a Šárkou bránit, ale nakonec to nedokázal a dlouhou dobu s ní udržoval tajný milenecký vztah.

Nakonec se své manželce Veronice Maléřové ke všemu doznal a oznámil jí, že odchází k Šárce, se kterou mu ve finále vztah stejně nevydržel. V reálném životě je ale Tomáš Dastlík vzorný partner a otec dvou šikovných kluků, Ondřeje a Štěpána.

Jeho půvabná partnerka Eliška v listopadu přivedla na svět bráchu Štěpána. „Tak a jsme 4! S otcovskou hrdostí oznamuji, že moje úúúžasná Elinka mě ve čtvrtek brzičko nad ránem obdarovala druhým synkem Štěpánem. Obdivuji tě a smekám před tebou, lásko. Ne, chlapi, my opravdu ne. My bychom to ani za mák nezvládli, věřte mi,“ napsal dojatý dvojnásobný tatínek na sociální sítě na podzim.

Do galerie se můžete podívat na sérii fotek Tomáše jako nevěrníka Maléře a coby milujícího partnera a otce.

Související články

Další články