Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Dvě tváře Terezy Maškové: Dračice v krajce i nedobytná ledová královna

+ Dalších 8 fotografií
Tereza Mašková (22) vyhrála poslední řadu SuperStar a mnoho lidí bylo skeptických. Spousta z nich si myslela, že v Česku už máme tolik SuperStar, že mladičká Tereza nemá šanci se uchytit. Jenomže začínající zpěvačka všem vytřela dech, když po skončení začala na své kariéře pořádně makat. Nyní vydala svůj první singl a objevila se v reklamě na spodní prádlo.

Vítězka SuperStar Tereza Mašková může na první pohled lidem připadat jako zakřiknutá holka z vesnice. Pravdou ale je, že tahle šťabajzna rozjela svoji rychle nabytou kariéru v plné parádě. Během soutěže ji neprovázely žádné skandály jako některé její ostatní kolegy.

O to víc potřebovala zabrat, aby byla vidět nejenom po hudební stránce. Málokdo Tereze věřil. Lidé byli skeptičtí, a to hlavně z toho důvodu, že se Tereza před osmi lety objevila v jiné talentové soutěži, kde sice předvedla perfektní pěvecký výkon, ale tím její kariéra zpěvačky skončila.

Diváci SuperStar se shodovali na sociálních sítích, že mít hlas od boha nestačí. Tereza ale zamakala na své image a v neděli vydala svůj první singl. Nutno říct, že je udělaný opravdu profesionálně a Tereza v něm nepůsobí jako malé děcko, které vyhrálo pěveckou reality show, ale jako paní zpěvačka.

Kromě zpěvu se pohledná Třinečanka předvedla v reklamě na spodní prádlo, kde jí to neskutečně seklo. Lidé začínají měnit názor a Tereza jede doslova jako uragán. Co říkáte na její klip?

Související články

Další články