Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dvě tváře Radky Třeštíkové: Nejdřív se vysmála Slovákům za volby, pak se svlékla ve výtahu

Radka Třeštíková ironicky komentovala prezidentské volby na Slovensku a pak odhodila svršky
Zdroj: koláž eXtra.cz/profimedia/herminapress
+ Dalších 6 fotografií
názor

Oblíbená česká spisovatelka Radka Třeštíková se prostě ráda odhaluje. Tentokrát se svým followerům na sociální síti předvedla ve výtahu, který vystřídal sádrokartonovou příčku v jejím bytě. Její nové odhalené fotografie vystřídaly víkendový výrok k prezidentským volbám na Slovensku, k nimž přidala ironický komentář. 

Trocha ironie

Ačkoli spisovatelka Radka Třeštíková již nějaký ten pátek netvoří pár se známým fotografem Tomášem Třeštíkem, focení ji neomrzelo. Svou dokonalou postavičku ráda ukáže. Občas si za to sice vyslouží vlnu negativních komentářů, ale to je zřejmě to poslední, co by ji trápilo.

Před víkendem se s ironií pustila do výsledků prezidentských voleb na Slovensku. „No nic, držíme vám palce a toho Babiše si tady kvůli vám ještě necháme, to vám přece nemůžeme udělat, že bychom vám v téhle těžké situaci poslali nazpátek takový materiál,“ napsala Třeštíková svůj názor odlehčený jejím klasickým humorem.

Dvojnásobná maminka, která má i ve svých dvaačtyřiceti letech postavičku jako modelka, se dosud nejčastěji fotila doma, tentokrát rozšířila pole své působnosti i na výtah. V zrcadle výtahu se svým fanouškům nejdříve ukázala v džínové sukni a přiléhavém topu, který následně společně s veškerým studem odhodila.

Fanoušci šílí

Se slovy "Klid, to nebyla ona," odhodila tričko a předvedla se svým followerům prostřednictvím Instastories nahoře bez. Své přednosti ale autorka českých bestsellerů cudně zakryla, aby nedostala ban. Radka se tak zřejmě chtěla opět naladit na svou klasickou vlnu.

Odhalená v bílých bikinách se nedávno ukázala i před svou sádrokartonovou příčkou, za což sklidila vlnu obdivu zejména u pánské části svých sledujících. "Tak příčky jsem si prvně rozhodně nevšiml. Parádní postava," tleskal Radce Martin. "Majitelka daleko víc sexy než celá příčka," sdělil Zdeněk. "Nádherná a pevná (i ta příčka samozřejmě)," napsala Luka.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy