Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Dvě tváře Jany Plodkové: Něžná kráska se v pohádce Hodinářův učeň změnila v ošklivého zloducha

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
proměna
Herečku Janu Plodkovou (38) už mohli diváci vidět v nespočtu filmů a seriálů, kde vystřídala spoustu rolí a vzhledů. Pro pohádku Hodinářův učeň ale prošla takovou změnou, jakou u ní ještě nebylo možné vidět. Před kamerou se proměnila ve shrbenou zlou sudičku s černými vlasy, v jaké byste něžnou blondýnku jen těžko hledali.

Téměř před dvěma týdny měla premiéru pohádka Hodinářův učeň. Jedné z hlavních rolí se ujala Jana Plodková, kterou mohli diváci vidět v záporné roli zlé sudičky Lichoradky. Diváci si její výkon ve filmu velmi chválí – z jemné krásky se totiž Jana proměnila v tmavovlasou ošklivou ženštinu se shrbenými zády a ukázala se tak, jak ji ještě neznáme.

Herečka se v rozhovoru pro Radiožurnál svěřila, že hraní záporných postav ji baví. Aby prý Lichoradka malé diváky neděsila až moc, snažila se ji zahrát s humorem, což se podle recenzí diváků opravdu povedlo. „Nechtěli jsme, aby ta postava byla vyloženě jenom zlá a temná, aby se děti bály jenom trošku. Tak jsme hledali i nějaký ten humor,“ uvedla Plodková.

Jana Plodková je každým rokem víc a víc zaměstnaná, její popularita u diváků stoupá. Hodinářův učeň je už třetím dobře hodnoceným snímkem, který letos natočila. V kinech se představila ještě ve snímcích Teroristka a Skleněný pokoj a v televizi zářila v hlavní roli seriálu Černé vdovy.

Související články

Další články