Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dvě tváře Evy Pavlové ve Vídni: Nejprve sportovně elegantní, poté oslnivá první dáma na úrovni

Eva Pavlová spolu s rakouskou první dámou Doris Schmidauerovou.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 25 fotografií
móda

Prezident Petr Pavel přicestoval spolu se svou ženou Evou Pavlovou na návštěvu do Vídně. Dnes ráno si pár dopřál procházku po městě, během které se zastavil i ve slavné kavárně Sacher. Poté se sešli s rakouským prezidentem Alexanderem Van der Bellenem a jeho ženou na nádvoří paláce Hofburg. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz, která zmapovala outfit obou dam. 

Prezident Petr Pavel přijel na nádvoří paláce Hofburg s manželkou Evou, kromě rakouského prezidenta Alexandera Van der Bellena s manželkou Doris Schmidauerovou tam na něj čekala nastoupená jednotka čestné stráže a vojenská kapela, která zahrála hymny obou zemí.

Na slavnostní příležitost oblékla česká první dáma blankytně modré šaty s ozdobou vpředu a stojáčkem. K šatům obula elegantní lakované baleríny v béžové barvě. Světle béžovou barvu měla i její malá decentní kabelka. Rakouská první dáma Doris Schmidauerová sáhla také po veselejších barvách. Manželka prezidenta Van der Bellena vynesla fialové šaty volnějšího střihu. Ta je zkombinovala s černými otevřenými botami na vyšším podpatku.

Sportovně elegantní Eva Pavlová

Ještě před oficiální návštěvou prezidentského páru vyrazili Pavlovi na procházku centrem Vídně. Prošli se kolem budovy Státní opery, podívali se ke katedrále svatého Štěpána a neopomněli ani kavárnu Sacher, jak popisuje fotoreportérka eXtra.cz. K této uvolněnější vycházce zvolila první dáma světlé džíny rovného střihu, které si ohrnula nad kotníky. Ke kalhotám zvolila bílé tenisky a halenku stejné barvy. Zdá se, že bylo trochu chladno, proto celkový outfit doplnila Pavlová o fialové sáčko. Přes rameno si dala malou kabelkou ve světle fialové barvě, kam se vejdou případné nezbytnosti.

Na všechny outfity se můžete podívat v galerii.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy