Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Dvě radostné noviny za jeden den. Eva Josefíková ze Slunečné a Eliška Hanušová z Ulice jsou těhotné

Zdroj: profimedia.cz, TV Nova
+ Další 3 fotografie
Těhotenství
Dvě seriálové herečky se dnes vytasily s radostnou novinou. Jak Eva Josefíková (30) ze Slunečné, tak i Eliška Hanušová (26) z Ulice čekají miminko. Zatímco první jmenované se těhotenství do role perfektně hodí, u Hanušové nejspíš můžeme očekávat, že si dá od populárního seriálu brzo pauzu.

Evě Josefíkové těhotenství přišlo doslova vhod. Její postava ze seriálu Slunečná totiž nedávno přišla do jiného stavu. „Díky tomu, že mě vycpávali, se mi to podařilo dlouho tajit,“ pochvalovala si Josefíková pro Blesk.

Ačkoliv se jí těhotenství pro roli hodí, je jasné, že si od seriálu dá na chvilku pauzu. Dřív jak v dubnu to ale nebude a navíc už teď natáčí scény se svou seriálovou holčičkou, diváci se tak nemusí bát, že by přišli o oblíbenou postavu. „Natáčí se mi dobře, po fyzické stránce je mi fajn. Točím s miminkem, je to vlastně takový malý trenažérek,“ vtipkovala pro Blesk Josefíková.

Hanušová vše perfektně utajila

Těhotenství na sebe prozradila i další hvězda. Miminko čeká Eliška Hanušová z nekonečného seriálu Ulice. Na rozdíl od Josefíkové se jí ale bříško pro roli příliš nehodí, i když ho dokázala velmi dobře tajit. „Ráda si střežím své soukromí, ale v tomto případě jde hlavně o vedlejší efekt dnešní nelehké situace, kvůli které mě diváci nemohli vidět třeba v divadle, kde by to na mně už dávno poznali. Navíc moje role v Ulici neprožívá nejjednodušší období v životě a těhotenství se do scénáře logicky moc nehodilo,“ vysvětlila pro Super.cz Hanušová.

V seriálu ale zatím není její těhotenství vůbec znát a Hanušová si natáčení pochvaluje. „Jsem vděčná všem přítomným, jak pěkně se starají o mé pohodlí a zejména o to, aby moje těhotenství bylo na Báře, mojí postavě, co nejméně poznat,“ řekla herečka.

Ta zatím, stejně jako Josefíková, jméno a pohlaví miminka neprozradila. „To minimálně do porodu zůstane naše rodinné tajemství,“ vysvětlila Hanušová pro Super.cz a svěřila se, že si těhotenství maximálně užívá. "Tak cítím, že je to správně,“ dodala.

Související články

Další články