Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Dvě pohádkové svatby Richarda a Anny-Marie Chladových: Tropický ráj i zasněžená Praha

Richard Chlad a jen krásná Anna-Marie Kánská měli dvě svatby.
Zdroj: Koláž/eXtra.cz/se souhlasem R. Chlada
+ Dalších 30 fotografií
Svatby

Richard a Anna-Marie Chladovi do toho praštili podruhé. První romantikou nasáklá svatba se uskutečnila v listopadu na Maledivách a druhá pak na začátku prosince ve sněhem zasypané Praze. Z obou doslova pohádkových míst má redakce eXtra.cz. fotografie, které si můžete prohlédnout v galerii.

V pátek 1. prosince přesně ve 12 hodin si své ANO řekli na Staroměstské radnici v Praze miliardář a automobilový závodník Richard Chlad a jeho krásná partnerka Anna-Marie Kánská. Svatba to byla v komornějším duchu, za svědka jim šli Annina kamarádka a Richardův syn. Jejich oddávajícím se pak stal Chladův letitý kamarád Richard Bureš.

„Z tropických Malediv a kýčovitého prostředí je najednou střih a my jsme v dalším nádherném kýčovitém prostředí Starého Města. Žádné velké mejdany nebyly, to jsme si prožili na Maledivách. Dojeli jsme k nám na bowling, dali si náš oblíbený smažák a buchtičky se šodó. Tím pro nás oslavy a svatební povinnosti skončily,“ prozradil novomanžel Chlad redakci eXtra.cz.

Svatba v tropech

Předtím, než měli svatbu v Praze, však stihli mít ještě jednu v tropech na Maledivách. Dne 17. listopadu si řekli ANO přímo na pláži za překvapivé účasti Anniny maminky Veroniky Kánské, která je známá jako Blažena z trilogie Slunce, seno… a kterou na svatbu tajně pozval právě Richard Chlad, aby své novomanželce udělal radost.

Rozhovor s Aničkou a Richardem, než se vzali:


Richard s Annou-Marií si ve svatební den dali romantickou snídani v bazénu, který byl plný rudých růží, následně proběhl romantický obřad na pláži, rozkrajování dortu a nechyběla ani slavnostní večeře. Na Maledivách platí právo šaría, což znamená, že by mohl mít Chlad více manželek, a to se Anně-Marii nelíbilo. I z toho důvodu měli druhou svatbu v Praze, jak Chlad v minulosti popsal redakci eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy